Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Live Stream - SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Live Stream - SMS (/Temat-Live-Stream-SMS-141098)



Live Stream - SMS - BuySellProfit - 01-12-2016 15:03

Jaki program sub/premium sms ma najlepszy program live stream oraz pobieranie?


RE: Live Stream - SMS - treepay.pl - 01-12-2016 15:12

witam
zapraszam do kontaktu z siecia http://www.treepay.pl posiadamy 3 programy związane z pobieraniem oraz kilka streamow,potrzebujesz wyzszej stawki na start?zaden problem,wykonujemy rowniez programy na zlecenie w max 1 dzień,kontakt z nami calodobowy,wyplaty od 50zl codziennie Smile,posiadamy 3 modele subskrypcji od 4,92zl,6,15zł - są to ceny netto za sms do 19zl z odnowieniem co piątek (6zl), oraz kilka stawek premium SMS.
Jeden z 3 naszych programów związanych z pobieraniem:
[Obrazek: promo1.png]
W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu na pw/gg.
pozdrawiam


RE: Live Stream - SMS - Wojo-MyLead - 01-12-2016 16:09

Serdecznie zachęcam Ciebie do wypróbowania sieci MyLead. Posiadamy w swojej ofercie wiele narzędzi niedostępnych w innych sieciach np:

*Kreator stron Landing page

*Centrum aplikacji

*Test programów


*Dodatkowo pełen wachlarz stawek, dochodzących do 12,50 PLN (MO) oraz 8 PLN (MT)

*Zapewniamy pełne wsparcie techniczne i rozwiązania dedykowane.

*W MyLead znajdziesz ponad 350 programów afiliacyjnych

*Posiadamy 6 programów pod pliki/download oraz porównywalną ilość pod stream/video

Kilka przykładów:

[Obrazek: WMpApMR.jpg]

[Obrazek: kTOK8cL.jpg]

[Obrazek: 2FHhqhU.jpg]

[Obrazek: MsaVWvK.jpg]

[Obrazek: qi1g6VI.jpg]


RE: Live Stream - SMS - karor - 01-12-2016 16:18

Zajrzyj do subservices.pl masz tam najlepiej konwertujące programy pod stream szczególnie na podwójnej blokadzie. Najbardziej polecam Ci podwójną blokadę z premką 11zl + sub 1.50zl Wink zajrzyj do mojej galerii na forum tam sobie porównasz wyniki ;p

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


RE: Live Stream - SMS - FireMedia - 01-12-2016 23:13

Cześć @[BuySellProfit]! Jeśli interesuje Cię wysoka jakość konwersji i duża ilość leadów skorzystaj z serwisu FireSub.pl!

Oferujemy:

1. RocketHost

[Obrazek: h7H1auI.png]

2. BlueDownload
[Obrazek: ZG2koJW.png]

3. ShareFiles

[Obrazek: Czpvoqo.png]

oraz program Stream:

[Obrazek: wPZ2skI.png]


Poza tym możesz skorzystać z naszego programu Movie Basie, dzięki któremu będziesz mógł edytować każdą część programu i wstawić go na swoją stronę! Jeśli masz pytania- odezwij się!
Wysłałem do Ciebie wiadomość na PW z informacjami, mamy nadzieję że Twój wybór padnie na serwis FireSub.pl! Wysokich zarobków!



RE: Live Stream - SMS - blaster96 - 02-12-2016 10:24

haha, widze, że tu same wypowiedzi sieci Big Grin

ja ostatnio działam na leadnow, nie na streamach, ale widziałem, że też mają taki program, warto spróbować Wink


RE: Live Stream - SMS - Fastlead.pl - 02-12-2016 10:55

@Buy SellProfit

Serdecznie zapraszamy do rejestracji w naszej sieci Fastlead.pl!

Oferujemy bardzo dobrze konwertujące programy zarówno do pobierania, jak i pod stream.

Ilość ruchu oraz konwersja w znacznym stopniu zależą od sposobu w jaki promujesz, a więc czy Twoja strona prezentuje się dobrze wizualnie.

Nasze programy zapewnią Ci nie tylko stały i stabilny zarobek, przyciągną również uwagę odbiorców Twojego serwisu, ze względu na ich estetyczny, przyjazny dla oka wygląd.

Sprawdź sam!


[Obrazek: Screenshot_1.png]

[Obrazek: Screenshot_2.png]


RE: Live Stream - SMS - qwertybsk - 03-12-2016 10:32

firesub Huh


Live Stream - SMS - Artinesse - 02-03-2018 14:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.