Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WillBarn problem z użytkownikiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: WillBarn problem z użytkownikiem (/Temat-WillBarn-problem-z-uzytkownikiem-141071)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - krutek90 - 07-12-2016 19:10

Rozumiem @[Meloman], że sprawy nie pozostawisz bez echa? Smile


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - yazir - 07-12-2016 22:05

@[Meloman] mogę prosić o jakieś potwierdzenie (faktura) tego co piszesz na pw? Jak kwestia tej faktury potwierdzi się to banujemy i elo. Bo nie ma sensu trzymać na forum kogoś takiego.


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - Meloman - 08-12-2016 08:11

(07-12-2016 22:05)yazir napisał(a):  @[Meloman] mogę prosić o jakieś potwierdzenie (faktura) tego co piszesz na pw? Jak kwestia tej faktury potwierdzi się to banujemy i elo. Bo nie ma sensu trzymać na forum kogoś takiego.
Dane z faktury podał mi @[robinhood666], więc to do niego musisz napisać o screena faktury. Mi podał w formie ręcznego przepisania, ale raczej mu wierzę że nie strzelił imienia nazwiska i akurat trafił Big Grin

@[krutek90]
To, co dalej ze sprawą, niech decyduje Robinhood666, bo to on jest pokrzywdzonym. Jeżeli będzie on chętny do działań, to pomogę ile mogę.
Ale to już zależne od Robinhooda, bo przecież nie będę za kogoś działał w tej sprawie.


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - WillBarn - 08-12-2016 20:39

@[robinhood666]
Moja oferta jest następująca
Oddajesz mi wszystko ja Ci oddaje tyle ile zapłaciłeś.


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - fusek - 08-12-2016 20:44

(08-12-2016 20:39)WillBarn napisał(a):  Moja oferta jest następująca
Oddajesz mi wszystko ja Ci oddaje tyle ile zapłaciłeś.

Ty mu jeszcze warunki smiesz stawiac?


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - WillBarn - 08-12-2016 20:48

Nie,po prostu chce dobić targu i możecie mnie zbanować. Naucz się lepiej czytać, że to oferta a nie warunek może ją przyjąć albo odrzucić, lecz nie jest to pod przymusem czyli ten twój cały warunek...


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - sajmoon - 08-12-2016 21:05

(08-12-2016 20:48)WillBarn napisał(a):  Nie,po prostu chce dobić targu i możecie mnie zbanować. Naucz się lepiej czytać, że to oferta a nie warunek może ją przyjąć albo odrzucić, lecz nie jest to pod przymusem czyli ten twój cały warunek...
Ale wiesz, że to co zrobiłeś to jest przestępstwo? Urząd kontroli skarbowej by cię dojechał.


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - WillBarn - 08-12-2016 21:17

Wiem, mam tego pełną świadomość.Jeżeli Robin złoży zawiadomienie nie będę nawet na niego zły ani bym się nie zdziwił bo za błędy się płaci.


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - sajmoon - 08-12-2016 21:19

(08-12-2016 21:17)WillBarn napisał(a):  Wiem, mam tego pełną świadomość.Jeżeli Robin złoży zawiadomienie nie będę nawet na niego zły ani bym się nie zdziwił bo za błędy się płaci.
Szczerze przyznam, że mam nadzieję, że właśnie to zrobi. Takich cwaniaczkow jak ty trzeba eliminować.


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - Assasinoo - 09-12-2016 03:21

Hm no rozumiem ogólny hejt na Willa, ale te wyceny są naprawdę z dupy, a zaproponowanie zwrotu pieniędzy w zamian za zwrot przekazanych stron i fp jest dobrym wyjściem, ale autor tematu jest cebulakiem i chce fp wycenić na pół darmo, stronki oddać i jeszcze prawie cały hajs z powrotem Rolleyes Niestety taka pazerność nic mu nie da, może jak już popisać sobie z mikusiem na pw o odszkodowaniu 15000-1000000 za straty moralne facepalm