Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WillBarn problem z użytkownikiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: WillBarn problem z użytkownikiem (/Temat-WillBarn-problem-z-uzytkownikiem-141071)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - mikuss - 07-12-2016 16:22

(07-12-2016 16:00)Ando napisał(a):  @[mikuss] za duzo filmów z tymi stratami moralnymi?
Nie ma to jak żądać miliona gdy wartosc sporu jest równa najnizszej krajowej...

Jak podrośniesz to możemy podyskutować, każdy adwokat prowadzący sprawę o odszkodowanie bierze kwotę żądań z "kosmosu" bo wiadomo sąd ją obniży, im wyższa tym wyższa po obniżeniu przez sąd, im niższa tym niższa po obniżeniu przez sąd a jeszcze jak z adwokatem będziesz że dostanie % z kwoty odszkodowania tym bardziej się stara bo więcej zarobi i lepiej na tym wyjdzie więc skoro nie masz żadnej wiedzy to się łaskawie zamknij a milion to tylko przykład do zobrazowania, że wyliczenia i stanowisko poszkodowanego by załatwić sprawę polubownie są i tak za niskie i bardzo tanie dla will więc to najkorzystniejsza i najtańsza opcja by załatwić tę sprawę.


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - Ando - 07-12-2016 16:50

Nie będę się kłócił bo to zwykły spam. Powiem tylko "nie ucz ojca dzieci robić", niech da Ci to do myślenia. Wracaj na swoje prawnicze fora albo oglądać dalej Suits i nie unoś się tak bo Ci żyłka pęknie.
Heh... straty moralne na ero fp na kwotę +/- 1000zł. Toś dojebał! beka


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - Hybrid1990 - 07-12-2016 16:51

(30-11-2016 21:04)WillBarn napisał(a):  Nie mam zamiaru nikogo oszukiwać na 1500zł bo dla mnie ta kwota jest śmieszna.

a jeszcze niespełna miesiąc temu chciał się sprzedać za 10 zł xD
http://zarabiam.com/Temat-Moj-wlasny-dowod-osobisty-140457

nie wiem jak można robić jakiekolwiek transakcje z tak niepoważną osobą. Ale chłyt marketingowy miał niezły w tym temacie sprzedaży, muszę przyznać:

(17-11-2016 18:52)WillBarn napisał(a):  Sprzedaje gdyż mojej dziewczynie nie podoba się w jaki sposób zarabiam, kazała mi wybierać albo mój biznes albo ona. No niestety brakowało mi jej 5 dni i z wielkim żalem muszę się pożegnać z dobytkiem życia Sad



RE: WillBarn problem z użytkownikiem - Filip_Sony - 07-12-2016 17:10

Sprzedać własny dowód?? A może on faktycznie zmienił tożsamość (zbieżność z melomamem przypadkowa) Wink i fakturki są jednak ok, tylko w urzędzie aktualizacja wymagana beka


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - Meloman - 07-12-2016 17:54

(07-12-2016 17:10)Filip_Sony napisał(a):  Sprzedać własny dowód?? A może on faktycznie zmienił tożsamość (zbieżność z melomamem przypadkowa) Wink i fakturki są jednak ok, tylko w urzędzie aktualizacja wymagana beka
Tia, przypadkiem zmienił sobie Imie i nazwisko na moje Big Grin


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - devilll - 07-12-2016 17:57

Dowód przecież na 100% trefny, a nie jego Smile


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - Meloman - 07-12-2016 18:10

Jeszcze handlować kogoś dowodem osobistym na otwartym forum które każdy widzi.. O kur** beka
Nie sądzę, by sprzedawał on swój prawdziwy dowód, tylko raczej kogoś.


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - fusek - 07-12-2016 18:23

(07-12-2016 18:10)Meloman napisał(a):  Jeszcze handlować kogoś dowodem osobistym na otwartym forum które każdy widzi.. O kur** beka
Nie sądzę, by sprzedawał on swój prawdziwy dowód, tylko raczej kogoś.

smiej sie smiej, a moze on Twoj byl? Mial Twoje dane, to moze i dowod?


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - Filip_Sony - 07-12-2016 18:24

(07-12-2016 17:54)Meloman napisał(a):  
(07-12-2016 17:10)Filip_Sony napisał(a):  Sprzedać własny dowód?? A może on faktycznie zmienił tożsamość (zbieżność z melomamem przypadkowa) Wink i fakturki są jednak ok, tylko w urzędzie aktualizacja wymagana beka
Tia, przypadkiem zmienił sobie Imie i nazwisko na moje Big Grin
Pewnie go zainspirowałeś Wink, a tylko Twoje imię i nazwisko użył czy jakieś inne dane też?


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - sajmoon - 07-12-2016 19:05

(07-12-2016 14:10)robinhood666 napisał(a):  ehhhhh... więc tak,
wyceniłem to tak, aby było korzystne dla mnie, z wiadomego powodu.

byłem już kiedyś na policji w sprawie oszustwa i wiem jak to wygląda, o dziwo nie przynosiłem wtedy swojego komputera. opiszę całą sprawę, mam screeny z rozmów, mam podrobioną fv, myślę, że wystarczy.

co do fanpagey ero, to ustawiam tam restrykcję wiekową, na +18, więc dzieci nie mają tam dostępu i nie wrzucam tam nagości, więc w czym problem.

co mają u mnie na kompie ciekawego znaleźć? Smile śmieszne...
Najpierw idziesz na policję i zgłaszasz oszustwo, a później wysyłasz pismo do właściwego urzędu skarbowego. Myślę, że masz prawdziwe dane tego pacjenta.