Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WillBarn problem z użytkownikiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: WillBarn problem z użytkownikiem (/Temat-WillBarn-problem-z-uzytkownikiem-141071)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - robinhood666 - 06-12-2016 19:32

ale mnie nie interesuje, że te fp są zablokowane, nie interesuje mnie co na nich było a co nie.
kup nowe, z taką ilością fanów jaką masz mi dać, przekażesz mi je i załatwione.
nie będę czekał w nieskończoność aż fb odblokuje... a może nigdy nie odblokuje?

zwrot kasy odpada, za dużo czasu mnie kosztuje użeranie się z tobą, żeby teraz tak to zakończyć.

jeśli dane do fv są twoje, to wytłumacz mi dlaczego, gdy w CEIDG wpisuję twój nr NIP to pokazuje się imię i nazwisko inne niż to podane na fv ?


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - WillBarn - 06-12-2016 19:41

No to w takim razie ja nic na to nie poradzę, są to fp ero powinieneś się z tym liczyć że mogą paść,Gdzie ja Ci teraz tyle fp kupie ?
-Albo zwrot kasy i mi oddajesz all
-Albo kończymy temat a fp przekaże jak wrócą.
Nie ma innego wyjścia kupując taki biznes powinieneś wiedzieć chociaż trochę o polityce na fb a nie zarabiałeś 2 lata temu nagle wracasz i w 2016/2017 kupujesz fp ero i zdziwiony że fp cofną publikacje.
-Dzięki za informacje że imię i nazwisko jest inne przejdę się do urzędu w celu aktualizacji danych.


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - DonWestbam - 06-12-2016 19:45

Aktywacja danych ;D? Imie i nazwisko zmieniales ? Jakis wał tu wyczuwam


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - robinhood666 - 06-12-2016 21:28

nie interesuje mnie gdzie kupisz tyle fp, mam je dostać i tyle.
każdy fp, nie tylko ero, może zostać zablokowany, więc mi nie pisz tu takich głupot, że powinienem się z tym liczyć bla bla bla. czekam na fanpage jeszcze kilka dni, masz czas zeby kupić, szukaj, kupuj.

kupiłem coś i mam to dostać, nie interesuje mnie twoje głupie gadanie, że powinienem coś tam wiedzieć o polityce fb.

co do tych danych na fv,
to mam to samo pytanie co @[DonWestbam], zmieniłeś sobie imię i nazwisko ? Smile
jeszcze nazwa firmy mi się nie zgadza, inna jest w CEIDG inna na fv Smile
coś mi tu śmierdzi...


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - radek0389 - 06-12-2016 21:47

Z tymi FP jest taki problem, że zostały im cofnięte możliwości publikacji czy po prostu nie możesz ustawić nowego admina i siebie usunąć?


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - fusek - 06-12-2016 21:58

Przeciez on w ch leci. Robinhood zauwazyl walek z danymi na fv to juz chce kase zwracac.


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - devilll - 06-12-2016 22:06

Przecież to jest oszust, powinien wylecieć z banem. Fałszuje faktury, sprzedaje FP, które są poblokowane, no jajca. Zarabiał miliony w gold leadzie, tam dzieciaka nauczyli oszukiwać, podrabiać faktury, full service po prostu Lol

(06-12-2016 19:41)WillBarn napisał(a):  -Dzięki za informacje że imię i nazwisko jest inne przejdę się do urzędu w celu aktualizacji danych.


beka


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - maniek250 - 06-12-2016 22:19

(06-12-2016 22:06)devilll napisał(a):  Zarabiał miliony w gold leadzie, tam dzieciaka nauczyli oszukiwać, podrabiać faktury, full service po prostu Lol

Słabo nauczyli skoro tak łatwo wykryć że faktura jest walona xD


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - devilll - 06-12-2016 22:22

Zapomnieli mu powiedzieć chyba, że takie rzeczy łatwo sprawdzić. A teraz surprise Big Grin


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - ScroX - 06-12-2016 22:38

GOLD LEAD - Fabryka wiedzy Big Grin Big Grin Big Grin
Ciekawe czy chociaż mu tam podpowiedzieli że

Kodeks karny Art. 270:
§ 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.