Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ledwo działająca strona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Ledwo działająca strona (/Temat-Ledwo-dzialajaca-strona-141066)

Strony: 1 2


RE: Ledwo działająca strona - Miluus - 02-12-2016 09:28

Strona działa to się cieszę, w sumie to wciąż nie wiem jaki był główny powód no ale miejmy nadzieję że się to nie powtórzy. Szukałem na necie jak rozwiązać ten problem z HTTP ale nie znalazłem za dużo.
Wie ktoś jak to naprawić?

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Ledwo działająca strona - DzejkobPL - 02-12-2016 11:36

Na MH były jakieś problemy z tego co słyszałem - połączenie z MySQL na wspoldzielonym trwało 20-50 sekund.


RE: Ledwo działająca strona - walt669 - 02-12-2016 16:41

heh z moze ktos poleci jakies stabilne i dobre hostingi - platne. Uzywam hostinger.pl i to jakis dramat, strona co jakis czas pada i wstaje...


RE: Ledwo działająca strona - Karewer - 02-12-2016 17:58

Biznes-host, Linuxpl, MyDevil. Kolejność przypadkowa, bo wszystkie wymienione firmy świadczą usługi na wysokim poziomie. Najdłużej korzystam jednak z Biznes-hostu Smile


RE: Ledwo działająca strona - adamcio99922 - 02-12-2016 18:17

Nie wiem na ile dużo korzystasz z Contact Form 7, ale jak miałem bardzo rozbudowane formularze to ta wtyczka dawała dość ostro w dupę...


RE: Ledwo działająca strona - Karewer - 02-12-2016 18:56

@[Miluus]
Ściągnij sobie wtyczkę P3 (Plugin Performance Profiler) i przeskanuj stronę. Zobaczysz w raporcie, która wtyczka najbardziej obciąża stronę i odpowiedz sobie na pytanie, czy jest Ci ona na pewno potrzebna Smile


RE: Ledwo działająca strona - Miluus - 02-12-2016 22:44

Okej dzięki wszystkim za pomoc.

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Ledwo działająca strona - rachman - 03-12-2016 00:14

Ja od siebie polecam hosting na seohost, używam od paru lat i nie narzekam. Jak byś był chętny to mam dla swoich poleconych kody rabatowe 25%. Miałem 50 ale już się skończyła promocja Wink


RE: Ledwo działająca strona - DonWestbam - 03-12-2016 08:50

Witajcie, moja strona na WP również bardzo wolno mi się wczytywała. Zacząłem szukać po forum rozwiązania i trafiłem w ten temat który dużo mi pomógł Smile Nie chcę zakładać kolejnego dlatego też chciałem zapytać was w tutaj czy wynik 57/100 dla mobile i 72/100 dla komputerów jest znośny czy trzeba jeszcze nad tym pracować ? Dodam że po zainstalowaniu wtyczki WPTouch spadło mi dla mobile z 71/100 na 57/100.

Mały edit: Pokombinowałem i ustawiłem WP Super Cache i działaj obie co też dało lepszy wynik: 69/100 i 77/100 Smile

problemy które pozostały to:
- Wykorzystaj pamięć podręczną przeglądarki
- Wyeliminuj blokujący renderowanie kod JavaScript i CSS z części strony widocznej na ekranie


Był by ktoś chętny wspomóc mnie radą Smile ?


Pozdrawiam i z góry dziękuję.


RE: Ledwo działająca strona - rachman - 03-12-2016 22:54

Czasami wystarczy wpisać frazę w googla i wyskoczą ciekawe pomysły jak poradzić sobie:
https://www.google.pl/search?q=jak+przyspieszy%C4%87+wordpressa&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab&gfe_rd=cr&ei=1jxDWLPfO-2v8wfmiougCQ

Są tam sposoby na Twoje problemy między innymi.