Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: FutureNet (/Temat-FutureNet-141042)

Strony: 1 2


FutureNet - zaki0711 - 29-11-2016 23:10

Mam pytanie: warto się zarejestrować na FutureNet?

Jak działa ten portal?


RE: FutureNet - twardy - 29-11-2016 23:19

http://zarabiam.com/Temat-FutureAdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-rewolucja-129921


RE: FutureNet - zaki0711 - 29-11-2016 23:42

(29-11-2016 23:19)twardy napisał(a):  http://zarabiam.com/Temat-FutureAdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-rewolucja-129921

Czytałem to Wink

Zastanawiam się czy w to nie wejść. Jednak chciałem zapytać się czy warto i jak to działa?


RE: FutureNet - adik7276 - 30-11-2016 01:27

Jak byk masz opisaną zasadę działania w powyższym linku i jeszcze pogrubioną czcionką. Przeczytałeś to i pytasz jak to działa?


RE: FutureNet - Pakula - 30-11-2016 11:56

Zawsze jest obawa bo to revshare.
Ciekaw jestem ile FutureNet wytrzyma na rynku czy znowu nie okaże się, że będą jakieś problemy najpierw z wypłacalnością, a później poważniejszą awarią.
Tyle się przejechałem już na tych Revsherach, że aż ciężko uwierzyć żeby to przetrwało.
Proszę nie hejtować Tongue


RE: FutureNet - adik7276 - 30-11-2016 13:39

Futurnet jeszcze długo podziała. Naliczenia 1% dziennie zrobią swoje + masa innych pomysłów które robią z tego "prawdziwy biznes" w oczach ludzi, niczym TrafficMonsoon - popularność programu niesamowita. Nie zmienia to jednak faktu że już teraz bym nie wszedł - Lubie świeże "zabawki". W MX też jestem (program z czołówki Revshare podobnie jak futurnet) ale już nie polecam od dawna, a proponuje wejście w program z mojej sygnaturki. Tak jak pisałem - świeże "zabawki" zmniejszają ryzyko co się potwierdza biorąc pod uwagę ostatnie zmiany/wydarzenia w pewnym programie.


RE: FutureNet - walt669 - 30-11-2016 13:54

Czyli lepiej odpuscic?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


RE: FutureNet - adik7276 - 30-11-2016 14:06

Zawsze piszę co JA bym zrobił, a nie co komuś sugeruję. Gdybym miał wybierać to i tak bym wszedł w program z mojej sygnaturki czyli TAT zamiast futurnet czy MX. Czy odpuścić? To Twoja decyzja, ja wyrażam swoją opinię na podstawie swojego doświadczenia w temacie i programów które już "przeżyłem".


RE: FutureNet - walt669 - 30-11-2016 14:24

Ok dzieki za wyczerpujaca odpowiedz Wink

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


RE: FutureNet - Pakula - 30-11-2016 15:04

Takich tematów było już sporo. Programy Revshare są dla ludzi o mocnych nerwach no i wiadomo trzeba mieć te $$$ Tongue
Ja się na nich przejechałem i osobiście już nie wejdę w żaden podobny program.
Na razie FutureNet ciągnie, lecz nie wiadomo co będzie później.