Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis do pisania tekstów za kasę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Serwis do pisania tekstów za kasę (/Temat-Serwis-do-pisania-tekstow-za-kase-141039)



Serwis do pisania tekstów za kasę - maniek19 - 29-11-2016 20:45

Witam, chciałem Was zapytać, czy możecie polecić jakieś serwisy, które płacą za pisanie tekstów na tematy, spośród wybranych przez siebie kategorii (tzn. np. dom, ogród, film, książka itd itp), żeby np. nie było przymusu pisać na tematy, o których się nie ma zielonego pojęcia i które nie interesują. Prosiłbym aby stawki były jakieś godne Big Grin Serwis miałby być pod moją dziewczynę, która ma 23 lata, skończyła studia, więc jakiekolwiek serwisy, w których trzeba się wylegitymować kartą studencką czy legitymacją szkolną, odpadają na wstępie Big Grin Poleci ktoś coś? Wink


RE: Serwis do pisania tekstów za kasę - denzu123 - 29-11-2016 20:47

Sprawdzałeś może textbookers? Smile


RE: Serwis do pisania tekstów za kasę - Captain - 29-11-2016 20:48

Myślę, że @[mikuss] chętnie by ją zatrudnił aby pisała nieprzychylne posty na temat 'podróbki sejfik' i mrocznego Big Grin


RE: Serwis do pisania tekstów za kasę - mikuss - 29-11-2016 21:02

(29-11-2016 20:48)Captain napisał(a):  Myślę, że @[mikuss] chętnie by ją zatrudnił aby pisała nieprzychylne posty na temat 'podróbki sejfik' i mrocznego Big Grin

@[Captain] To źle sądzisz ale może mroczny już jakieś grosze uzbierał w podróbce a z aktywnych debili co marnują czas dla 40 gr dziennie by właśnie jak bezmózgi wklejali od niego gotowe teksty chwalące podróbkę więc zapytaj się jego czy stać go ponownie na zatrudnienie pijarowca czy jeszcze się nie dorobił na taki wypas


RE: Serwis do pisania tekstów za kasę - maniek19 - 29-11-2016 21:09

Chłopaki, nie potrzebuję żadnego zatrudnienia dla niej, ona po prostu chce się spełniać, a ja wiem, że mogłaby przy tym dorobić też parę groszy. Uwielbia czytać książki, miesięcznie pochłania ok. 15-20 przynajmniej 400-sta stronnicowych tomów i ze względu na to że czyta, nie chce sama zacząć pisać swoich książek, bo uważa, że nawet nieświadomie mogłaby kopiować historię ze swoich przeczytanych pozycji. Ale do pisania różnych tekstów, recenzji i konstruktywnych opinii jest jak najbardziej za. Chyba, że oprócz pisania tekstów na typowych serwisach płacących za to, macie jeszcze jakieś inne pomysły? Big Grin

denzu123, coś kojarzę, możesz jakoś przybliżyć temat? Big Grin


RE: Serwis do pisania tekstów za kasę - denzu123 - 29-11-2016 21:13

Wejdź sobie na ich stronę i tam masz wszystko opisane Smile

Oraz znalazłem temat na forum:

http://zarabiam.com/Temat-Pisanie-tekstow-prosty-i-skuteczny-zarobek-dla-kazdego-99033?highlight=textbookers