Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! (/Temat-Restock-w-HotPrizes-pl-z-okazji-zakonczenia-dzialalnosci-portalu-141027)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - jaaanek1 - 22-01-2017 14:10

Ja również nie otrzymałem nagrody ''Bon podarunkowy 100 PLN'' pomimo, że otrzymałem potwierdzenie odnośnie wyboru nagrody. Nie zamierzam się awanturować i już odpuściłem Big Grin


RE: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - Majka - 22-01-2017 14:13

Leaders proszę ustosunkować się do postów powyżej.

facepalmfacepalmfacepalm


RE: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - Leaders - 23-01-2017 10:56

@[Majka], @[Kryspin], @[dandun1], wysyłki się opóźniają ze względu na nagromadzenie spraw wymagających naszej uwagi, natomiast finalnie wszystkie nagrody wyjdą. Prosimy o odrobinę cierpliwości Smile.


RE: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - dandun1 - 22-04-2017 10:35

A więc tak; dalej cisza w tym temacie, minęło już prawie 5 miesięcy od restocku.
Tylko przypominam, może zapomnieliście o czymś takim ;p


RE: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - MaLiN - 26-04-2017 14:16

@[Leaders] proszę o wytłumaczenie się z powyższego postu @[dandun1]


RE: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - Leaders - 27-04-2017 15:14

@[MaLiN], @[dandun1], przesyłka została zamówiona dzisiaj - przeoczyliśmy mejla w sprawie nagrody. Dodatkowo prosimy o przesłanie numeru kontaktowego dla kuriera tutaj na forum lub mejlowo.


RE: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - dandun1 - 02-05-2017 15:54

Wszystko sprawnie poszło, dziękuję bardzo Wink


RE: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - KosiRBK - 18-11-2017 19:14

Jak najbardziej wszystko okej! Tongue


Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - Hybrid1990 - 19-11-2020 15:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.