Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pracodawcy go nienawidzą,Zarabia bez wychodzenia z domu sprawdź jak ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pracodawcy go nienawidzą,Zarabia bez wychodzenia z domu sprawdź jak ! (/Temat-Pracodawcy-go-nienawidza-Zarabia-bez-wychodzenia-z-domu-sprawdz-jak-141010)

Strony: 1 2


Pracodawcy go nienawidzą,Zarabia bez wychodzenia z domu sprawdź jak ! - WillBarn - 28-11-2016 20:35

Witajcie Kochani Bracia i Siostry (z innej matki)
Założyłem ten dziennik tylko z powodu konkursu ,,FireMedia Konkurs'' inaczej bym go nie założył, dobry chwyt marketingowy Damina. 1:0 dla Ciebie.
W sumie zarabiałem kiedyś na firesub w 2014-2015 potem zacząłem testować resztę serwisów, najwięcej zarobiłem w gold-lead bo aż 68.000zł dniówki miałem po 7.000zł, lecz po nie wypłaceniu środków prawie 30,000zł straciłem i pieniądze motywację do działania. Od paru tygodni nic nie zarabiam,lecz znalazłem konkursik Damiana z czego wychodzi 2:0 dla niego.Postanowiłem,że chce tego laptopa ! Chce zająć miejsce pierwsze ! Postanowiłem Zarobić 20.000zł do świąt ! do 24.12.2016 mam 26 dni.Dniówki muszę mieć po 765zł wątpię, że dam radę bo straciłem całe zaplecze od stron po fanpage.
ALE PAMIĘTAJCIE WSZYSTKIE CELE SĄ DLA LUDZI !!!!!Heart
Zaczynam od jutra cele to
-Postawić 2 strony www pod niszę, zająć się pozycjonowaniem.
-Sprzedać niepotrzebne graty typu ero fp itp
-Zająć się pewnym portalem internetowym szczegóły wkrótce !!
Niech leady będą z wami !
Ps jeżeli uda mi się spełnić Cel stawiam wszystkim po piwie impreza



RE: Pracodawcy go nienawidzą,Zarabia bez wychodzenia z domu sprawdź jak ! - Itachi198 - 28-11-2016 20:39

Powodzenia. Będę zaglądał Smile


RE: Pracodawcy go nienawidzą,Zarabia bez wychodzenia z domu sprawdź jak ! - TWS - 28-11-2016 20:56

a ja czeekam na piwo Big Grin


RE: Pracodawcy go nienawidzą,Zarabia bez wychodzenia z domu sprawdź jak ! - MartinS - 28-11-2016 21:12

Pamiętaj o sumiennym prowadzeniu dziennika i o jego wyglądzie. Powodzenia życzymy! Jeżeli masz jakieś pytania, lub chcesz prefiks = pisz Smile


RE: Pracodawcy go nienawidzą,Zarabia bez wychodzenia z domu sprawdź jak ! - psaw123 - 28-11-2016 21:24

Powodzenia w zarobku jak i prowadzeniu dziennika Big Grin z ciekawości od czasu do czasu będę zaglądał Wink


RE: Pracodawcy go nienawidzą,Zarabia bez wychodzenia z domu sprawdź jak ! - adamcio99922 - 28-11-2016 22:00

Wątek subskrybuje i czekam na aktualizacje! Jerk


RE: Pracodawcy go nienawidzą,Zarabia bez wychodzenia z domu sprawdź jak ! - ryczy - 29-11-2016 18:07

(28-11-2016 20:56)TWS napisał(a):  a ja czeekam na piwo Big Grin

Jak by można jeszcze wybrać żubra było by super LolLol


RE: Pracodawcy go nienawidzą,Zarabia bez wychodzenia z domu sprawdź jak ! - plem - 09-12-2016 12:48

I jak tam aktualnie wyglądają dniówki ?


RE: Pracodawcy go nienawidzą,Zarabia bez wychodzenia z domu sprawdź jak ! - owocowy96 - 09-12-2016 14:49

Ciekawy cel Big Grin Zdradzisz na czym dokładnie chcesz zarabiać na www? PPI? SMS?


RE: Pracodawcy go nienawidzą,Zarabia bez wychodzenia z domu sprawdź jak ! - twardy - 09-12-2016 15:05

Phishing, podrabianie faktur i inne takie.