Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata z Expekt i pytanie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Wypłata z Expekt i pytanie. (/Temat-Wyplata-z-Expekt-i-pytanie-140940)



Wypłata z Expekt i pytanie. - Paxen - 27-11-2016 12:57

Zacznę od tego, że wpłaciłem stówke na expekt, pograłem troche i zrobiła się z tego większa suma. Próbując wypłacić kasę na Skrilla moja wypłata została odrzucona dwukrotnie, po czym bukmacher zablokował mi wszystkie opcje wypłaty prócz konta bankowego. Dodałem skan dokumentów, który oczywiście musieli sobie wymyślić i po rozmowie z supportem dowiedziałem się, że muszę chociaż raz wypłacić środki na bank, abym mógł korzystać z innych form następnym razem. Pytanie brzmi czy ktoś z Was już wypłacał na polskie konto bankowe w tym roku i czy jest to bezpieczne? Chodzi mi o US. Konto mam w ING, z góry dzięki za pomoc.


RE: Wypłata z Expekt i pytanie. - neQu1995 - 27-11-2016 13:38

To wypłać mniejszą sumę na konto, a następnie na skrilla reszte Smile


RE: Wypłata z Expekt i pytanie. - Paxen - 27-11-2016 13:41

Żeby wypłacić cokolwiek na skrilla, musiałbym z niego zdeponować jakąś kwotę Wink


RE: Wypłata z Expekt i pytanie. - poczmail - 27-11-2016 13:46

Jak wpłacałeś środki?


RE: Wypłata z Expekt i pytanie. - Paxen - 27-11-2016 14:11

Poprzez konto bankowe.


RE: Wypłata z Expekt i pytanie. - poczmail - 27-11-2016 15:17

No to troszkę lipa jest, bukmacherzy wypłacają głównie w ten sam sposób w jaki zdeponowano środki. Najlepszą opcją byłoby zdecydowanie wpłacenie coś przez Skrill i wypłata całości na Skrill, to najbezpieczniejsze rozwiązanie.

Ty i tak wysłałeś już przelew z konta do bukmachera, także gdyby był jakiś wyciek danych, teoretycznie mogliby do Ciebie dojść - ale spokojnie, sam przelew to nie dowód gry, dlatego drugą opcją jest wypłata takiej samej kwoty jaką wpłaciłeś na konto bankowe, potem depozyt (nawet niewielki) Skrillem i całą wygraną przesyłasz na Skrilla. W ten sposób nawet gdyby doszło do takiego wycieku masz w historii dwa transfery: do bukmachera i z bukmachera na tę samą kwotę, a to nie wskazuje na jakikolwiek udział w grze.


RE: Wypłata z Expekt i pytanie. - Paxen - 27-11-2016 18:45

Dzięki wielkie, o taką odpowiedź właśnie mi chodziło, można zamknąć Smile


RE: Wypłata z Expekt i pytanie. - Martinuss - 24-01-2017 01:55

@Paxen

Kto był nadawcą przelewu od Expekt? WorldPay czy coś innego? Smile