Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dołącz do mnie i zarabiaj bez ryzyka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dołącz do mnie i zarabiaj bez ryzyka (/Temat-Dolacz-do-mnie-i-zarabiaj-bez-ryzyka-140932)

Strony: 1 2


Dołącz do mnie i zarabiaj bez ryzyka - gameover1990 - 27-11-2016 10:20

Cześć pewnie zastanawiałeś się jak można zarabiać w internecie ?

Teraz jest to proste i nie potrzeba żadnego wysiłku a ja ci w tym pomogę.

Z pomocą przychodzi firma Skyllex inwestujesz minimum 50$ a po 30 dniach na swoim koncie masz 75$ czyli po 30 dniach zwracają to co zainwestowałeś +50% z sumy którą zainwestowałeś czyli z 50$ + 25$ .

Oczywiście możesz zarobić więcej wiadomo niektórzy się boją zainwestować bo myślą, zainwestuję i stracę.

Więc dla ludzi którzy skorzystają i zainwestują swoje pieniądze z tego linka http://www.skyllex.com/?ref=10991 gdyby coś poszło nie tak oddaje zainwestowane pieniądze bez względu na to czy jest to 50,100 czy 1000$ .

Wszystko jest udowodnione firma wypłaca nie musimy płacić żadnych podatków od zarobionych pieniędzy. A dlaczego? Bo wypłacamy dolary w bitcoinach a przecież ta waluta nie jest opodatkowana.


Jeżeli jesteś zainteresowany/a zapraszam do kontaktu gg 11025066 email:[email protected]

bądź telefonicznie 663137401 kontakt telefoniczny poprzedź sms nie od wszystkich odbieram Smile


Pamiętaj że nie ponosisz ryzyka i nie masz się czego obawiać ponieważ jeżeli zarejestrujesz się z mojego linka zobowiązuję się oddać ci twoje zainwestowane pieniądze gdyby poszło coś nie tak.

Dowody na to że zarobiłemSmile i zarabiam. Czekam na kontakt od Ciebie.



[Obrazek: skylex.jpg]



[Obrazek: skylex1.jpg]


Pomogę pod powiem naprawdę warto pozdrawiam.


RE: Dołącz do mnie i zarabiaj bez ryzyka - lubie_pieniądze - 27-11-2016 10:34

Ja 25$ zarabiam w ciągu godziny a nie w ciągu 30 dni.
Ban!
Pozdrawiam


RE: Dołącz do mnie i zarabiaj bez ryzyka - gameover1990 - 27-11-2016 10:50

To zależy ile zainwestujesz ja podałem tylko przykład


RE: Dołącz do mnie i zarabiaj bez ryzyka - Obywatel - 27-11-2016 10:57

Obrót btc jest bez podatku, fakt. Ale do zakupu btc potrzebujesz realnych środków. A to już jest opodatkowane.
Więc oszustwo.


RE: Dołącz do mnie i zarabiaj bez ryzyka - mikuss - 27-11-2016 11:02

Kolejny byznesmen z koziej wolki przyszedl spamować pewnymbyznesembezryzyka który każdego debila dawcę kasy dla byznesmena naganiacza uczyni milionerabankruta beka

Krótko mówiąc : szpadaj sztad sztym szpamem


RE: Dołącz do mnie i zarabiaj bez ryzyka - gameover1990 - 27-11-2016 11:05

Jeżeli nie spróbujecie to się nie dowiecie ja korzystam z tego serwisu podałem nawet dowody tylko mój wkład wyniósł 2000$ teraz oddali mi depozyt i mam większy.
[Obrazek: sklex2.jpg]

[Obrazek: skylex3.jpg]


A to kolejne dowody i wypłaty na portfel BTC to po inwestycji po 30 Dniach


RE: Dołącz do mnie i zarabiaj bez ryzyka - Filip_Sony - 27-11-2016 11:12

(27-11-2016 10:20)gameover1990 napisał(a):  Więc dla ludzi którzy skorzystają i zainwestują swoje pieniądze z tego linka http://www.skyllex.com/?ref=10991 gdyby coś poszło nie tak oddaje zainwestowane pieniądze bez względu na to czy jest to 50,100 czy 1000$ .
Cytat: Pamiętaj że nie ponosisz ryzyka i nie masz się czego obawiać ponieważ jeżeli zarejestrujesz się z mojego linka zobowiązuję się oddać ci twoje zainwestowane pieniądze gdyby poszło coś nie tak.
No tak skoro piszesz tu, że się zobowiązujesz to spoko, gdzie mam wysłac 1000$? Big Grin
Cytat:Jeżeli jesteś zainteresowany/a zapraszam do kontaktu gg 11025066 email:[email protected]

bądź telefonicznie 663137401 kontakt telefoniczny poprzedź sms nie od wszystkich odbieram Smile
czemu nie odbierasz od wszystkich? Już rozdzwaniają się naciągnięci? Smile


RE: Dołącz do mnie i zarabiaj bez ryzyka - gameover1990 - 27-11-2016 11:31

Co się będę wypowiadał ja zarabiam wy zrobicie jak chcecieSmile


RE: Dołącz do mnie i zarabiaj bez ryzyka - mikuss - 27-11-2016 11:34

zarabiający spamerze zapoznaj się z regulaminem tego forum a jak nie to won stąd bo od startu nie potrafisz się trzymać zasad jakie tutaj panują
debili dawców kasy szukaj gdzie indziej bo na tym forum więcej krytyki znajdziesz jak dawców kasy


RE: Dołącz do mnie i zarabiaj bez ryzyka - gameover1990 - 27-11-2016 12:09

Ja nie szukam dawców kasy tylko pokazuję sposób na łatwy zarobek ja zarabiam a wy jak chcecie Smile