Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Karty PrePaid WBK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Karty PrePaid WBK (/Temat-Sprzedam-Karty-PrePaid-WBK-140931)



[Sprzedam] Karty PrePaid WBK - matimus - 27-11-2016 09:44

1.Nazwa przedmiotu :Wirtualne Karty PrePaid WBK
2.Opis przedmiotu :

Jak wiadomo od roku czasu nie można już zakupić kart prepaid od wbk.
Ostatnio znalazłem na starym laptopie pliczek z danymi do kart zarejestrowanych rok temu, które ważne są jeszcze rok (w zasadzie to do sierpnia 2017)

Na kartach jest 0-1 zł, były używane tylko do FB ads.
Po zakupie dostajesz dane do zalogowania się na wbk.
Kod CVV i numer karty jak i rachunek bankowy żeby wypłacać sobie pieniążki z różnych serwisów.
Rachunek można sobie samemu sprawdzić po zalogowaniu na wbk jak i zmieniać dane na których "stoi" karta.
Limit 10 000 zł

Korzyści:

*bez formalności – przy nabyciu karty prepaid nie podpisujesz umowy z bankiem
możesz wielokrotnie doładowywać kartę do wysokości jej limitu

*Proste zasilenie karty: przelewem internetowym, przekazem pocztowym, wpłatą w dowolnym banku

*Karta posiada swój indywidualny rachunek techniczny na który można wpłacić środki

*zrealizujesz płatności za zakupy w sklepach w Internecie


Jak ktoś kiedyś miał takie karty to wie że mogą zablokować nam taką kartę ze środkami jak są podejrzane transakcje lub mają takie widzimisię .
Ja przelewałem jednorazowo max >500 i uważam to za bezpieczną kwotę.
Nie wiń mnie jak przedobrzysz i ci zablokują kartę
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt :Tylko PW
5.Cena :200 zł za sztukę (nie podoba się ? nie kupuj :heartSmile
6.Sposób zapłaty za przedmiot : BTC/Przelew (inpay.pl)



Wszelkie posty nie związane z tematem będą zgłaszane.


RE: [Sprzedam] Karty PrePaid WBK - Hybrid1990 - 27-11-2016 09:57

czerwony kolor jest tylko dla administracji


RE: [Sprzedam] Karty PrePaid WBK - matimus - 27-11-2016 09:59

(27-11-2016 09:57)Hybrid1990 napisał(a):  czerwony kolor jest tylko dla administracji

Poprawione Wink Dziękuje za przypomnienie


RE: [Sprzedam] Karty PrePaid WBK - adis663 - 04-12-2016 17:42

Ile sztuk zostało? Smile


RE: [Sprzedam] Karty PrePaid WBK - mikuss - 04-12-2016 18:27

Czy matimus nie miał mieć specjalnego podpisu w związku za oszukanie @[Podgor] ??? i oddałeś mu to coś winien, że teraz jak gdyby nic handel na forum prowadzisz ?

Jeszcze sam twierdziłeś że :


(23-10-2016 21:57)matimus napisał(a):  Osobiście już nie bedę wchodził tutaj na forum po 6 latach bo to już nie ma sensu Wink


Więc czego szukasz ?? Kolejnej osoby by pare stówek przytulić ?


RE: [Sprzedam] Karty PrePaid WBK - matimus - 04-12-2016 22:23

(04-12-2016 18:27)mikuss napisał(a):  Czy matimus nie miał mieć specjalnego podpisu w związku za oszukanie @[Podgor] ??? i oddałeś mu to coś winien, że teraz jak gdyby nic handel na forum prowadzisz ?

Jeszcze sam twierdziłeś że :


(23-10-2016 21:57)matimus napisał(a):  Osobiście już nie bedę wchodził tutaj na forum po 6 latach bo to już nie ma sensu Wink


Więc czego szukasz ?? Kolejnej osoby by pare stówek przytulić ?
1.Sprzedaję co mogę by ustabilizować swoją sytuację finansową niedługo też wyjdą poradniki bo chce się pozbyć tego co wiem oczywiście w granicach tego co mogę sprzedać bo odejdę z tego forum niebawem i potem będę wchodził raz na miesiąc może.
Chcę się pozbyć wiedzy i rzeczy które mogą się ludzią przydać, a nauczyłem się troszkę uwierz mi.

2. Jak widać administracja po wyjaśnieniu przeze mnie wszystkiego szczegółowo nie dała mi takiego dopisku i każdy życzliwie z ekipy się do mnie odnosi rozumiejąc moją sytuację.

Nie wiesz wszystkiego synku to nie oceniaj.
Nie jesteś nikim znaczącym byś się dowiedział wszystkiego co jest kluczowe w mojej sprawie.

Przeprowadziłem trochę transakcji na tym forum uwierz mi.
Raz jeden miałem problem z oddaniem kasy tylko ze względu na swoją głupotę i sytuację na którą nie mam wpływu ale tego nie będę tłumaczył.
Zobacz sobie na mój staż a na swój na forum i schowaj swój drewniany mieczyk nasączony jadem.

Jak ktoś chce karty to zostały jeszcze 4 Smile


RE: [Sprzedam] Karty PrePaid WBK - mikuss - 04-12-2016 22:33

(04-12-2016 22:23)matimus napisał(a):  
(04-12-2016 18:27)mikuss napisał(a):  Czy matimus nie miał mieć specjalnego podpisu w związku za oszukanie @[Podgor] ??? i oddałeś mu to coś winien, że teraz jak gdyby nic handel na forum prowadzisz ?

Jeszcze sam twierdziłeś że :


(23-10-2016 21:57)matimus napisał(a):  Osobiście już nie bedę wchodził tutaj na forum po 6 latach bo to już nie ma sensu Wink


Więc czego szukasz ?? Kolejnej osoby by pare stówek przytulić ?
1.Sprzedaję co mogę by ustabilizować swoją sytuację finansową niedługo też wyjdą poradniki bo chce się pozbyć tego co wiem oczywiście w granicach tego co mogę sprzedać bo odejdę z tego forum niebawem i potem będę wchodził raz na miesiąc może.
Chcę się pozbyć wiedzy i rzeczy które mogą się ludzią przydać, a nauczyłem się troszkę uwierz mi.

2. Jak widać administracja po wyjaśnieniu przeze mnie wszystkiego szczegółowo nie dała mi takiego dopisku i każdy życzliwie z ekipy się do mnie odnosi rozumiejąc moją sytuację.

Nie wiesz wszystkiego synku to nie oceniaj.
Nie jesteś nikim znaczącym byś się dowiedział wszystkiego co jest kluczowe w mojej sprawie.

Przeprowadziłem trochę transakcji na tym forum uwierz mi.
Raz jeden miałem problem z oddaniem kasy tylko ze względu na swoją głupotę i sytuację na którą nie mam wpływu ale tego nie będę tłumaczył.
Zobacz sobie na mój staż a na swój na forum i schowaj swój drewniany mieczyk nasączony jadem.

Jak ktoś chce karty to zostały jeszcze 4 Smile
Nie jestem twoim synkiem więc teksty prostaka do kolegów zachowaj.
Staż nie staż, ja nikogo nie oszukałem a ty ze swoim stażem którym się tak szczycisz oszukałeś @[Podgór] więc staż do uczciwości ma tyle co trąba słonia z d.pą mrówki, staż mam może i krótki ale grono oszustów których pomogłem stąd wykopać jest już pokaźne
Mnie nie interesuje co jest tego powodem, sytuacje łagodzące może brać i oceniać sąd wydając wyrok, ja natomiast nie mam zamiaru wchodzić szczegóły.
Dla mnie oszustwo jest oszustwem a takowe ma miejsce w omawianej sprawie i tylko to mnie interesuje i każdy po Twoim oszustwie niech ma świadomość z kim i z czym ma do czynienia :
http://zarabiam.com/Temat-matimus-oszust-139148

P.S

Jest tutaj taki co ma zakaz handlu na forum, nie pamiętam jego loginu ale chodziło o sprawę z poradnikiem, w mojej ocenie gdy oszukałeś powinieneś również taki zakaz handlu na forum posiadać skoro pozostawiono Cb na forum i twoje konto bo kara przecież musi być a oszustów jak mi wiadomo zc tutaj nie toleruje i nie trzyma ....


[Sprzedam] Karty PrePaid WBK - Majka - 11-02-2017 09:32

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.