Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] (/Temat-Produkcja-gry-w-ktorej-kazdy-moze-zarabiac-Dziennik-140922)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Styler - 08-12-2016 00:32

(07-12-2016 21:50)xdax1 napisał(a):  Wreszcie coś innego niż dziennik z subami Huh

Przejrzałem wszystkie posty i bardzo szybko Ci idzie tworzenie, oby tak dalej!

Zastawia mnie jednak czy masz już plan w jaki sposób "pogodzić" zarabianie użytkowników jak i Twoje (by każdy był zadowolony), bo w końcu po to tworzysz tą grę, no i dajesz opcje zarobku użytkownikowi.

Mam już ogólny plan, który będę na pewno nie raz udoskonalał. Dodam, żeby nie brać sezonów testowych za przykład przyszłego zarabiania, gdyż są to tylko sezony testowe.


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Styler - 09-12-2016 15:15

Dzień 11-12/40

Skończyłem w końcu pisać misje, a właściwie cele. Po ich wypełnieniu otrzymujemy złoto lub bursztyny. Zabrało mi to trochę więcej czasu, dlatego wczoraj nie było wpisu.

Edit
Pomyślałem trochę i musiałem zmienić system wyświetlania danych użytkownika na stronie, ponieważ ten, który był zaimplementowany do tej pory zabierał zbyt dużo (jak na coś takiego) zasobów serwera. Na szczęście rozwiązanie szybko wpadło mi do głowy. Całość już przetestowałem i działa.

[Obrazek: ssPNG_anwsssr.png]

Wykonano:
- zoptymalizowanie kodu wyświetlającego dane o użytkowniku
- misje

Plany:
- zmiana rankingu
- zmiana wynajmu najemników
- płatności
- panel użytkownika


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Miedziany - 09-12-2016 17:18

W tej grze każdy gracz będzie mógł zarobić normalne pieniądze, nie? A nie myślałeś może żeby jakieś nagrody zamiast tego dać? Myślę że młodzieży bardziej by to odpowiadało Big Grin


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Styler - 09-12-2016 21:04

W pierwszym sezonie testowym dam nagrody, w drugim każdy będzie mógł zarobić swoje. Potem restart, wybieramy razem rozwiązanie i startujemy z grą, taki jest plan.


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - hubert2002 - 10-12-2016 11:21

To fajny plan Wink


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - BtcMaster - 10-12-2016 11:45

(09-12-2016 21:04)Styler napisał(a):  W pierwszym sezonie testowym dam nagrody, w drugim każdy będzie mógł zarobić swoje. Potem restart, wybieramy razem rozwiązanie i startujemy z grą, taki jest plan.
Bardzo fajny pomysł Big Grin czekam z niecierpliwością na grę


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - ErgePL - 10-12-2016 14:50

Kozacki pomysł Wink Oby poszło ładnie, trzymam kciuki! Idea


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Styler - 10-12-2016 15:36

Dzień 13/40

Zająłem się usprawnieniem gotowych funkcji, ponieważ strona się dość mocno rozwinęła i niektóre jej fragmenty ciężko było edytować. Zmieniłem również trochę system premium, który jest już w pełni funkcjonalny plus odnowiłem ranking

Wykonano:
- usprawnienie ładowania elementów strony
- zmiana rankingu

Plan:
- zmiana wynajmu najemników
- płatności
- panel użytkownika


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - El Diablo - 11-12-2016 12:52

Trzymam kciuki.


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Styler - 11-12-2016 18:28

Dzień 14/40

Zmiany, zmiany, zmiany. Wprowadziłem nowy skrypt rekrutowania najemników, możliwość zmiany hasła oraz zacząłem prace nad panelem użytkownika.

Panel użytkownika:
[Obrazek: ssPNG_ansxaxa.png]

Wykonano:
- modyfikacja wynajmu najemników
- panel użytkownika
- zmiana hasła

Plany:
- przemyśleć nagrody (dawajcie swoje propozycje, dodam, że to tylko 1 sezon testowy, więc wchodzi w grę max kilka nagród do 30 złotych)
- zaprojektować system twierdzy