Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] (/Temat-Produkcja-gry-w-ktorej-kazdy-moze-zarabiac-Dziennik-140922)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - olekn1 - 07-12-2016 00:22

Wiem, że na razie to ma nie wyglądać, tylko funkcjonować, ale możesz obczaić sobie też jakieś lepsze kolory (nie żeby te były jakieś złe, ale są po prostu średnie ;p)

Jak to ma być green knight, to tło, ramki i przyciski możesz wymienić na kolory #1abc9c i #16a085 (takie fajne, że tak to nazwę, emeraldowe kolory popularne w ostatnim czasie, więcej kolorów: https://flatuicolors.com)


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Styler - 07-12-2016 00:26

(07-12-2016 00:22)olekn1 napisał(a):  Wiem, że na razie to ma nie wyglądać, tylko funkcjonować, ale możesz obczaić sobie też jakieś lepsze kolory (nie żeby te były jakieś złe, ale są po prostu średnie ;p)

Jak to ma być green knight, to tło, ramki i przyciski możesz wymienić na kolory #1abc9c i #16a085 (takie fajne, że tak to nazwę, emeraldowe kolory popularne w ostatnim czasie, więcej kolorów: https://flatuicolors.com)

Kolory zostaną te, które są jednak dzięki za propozycje. Bardzo mi miło że tyle osób zainteresowało się projektem, a w dodatku część z was stara się pomóc.


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - olekn1 - 07-12-2016 07:38

Masz zainteresowanie, bo to coś innego niż kolejny dziennik o zarabianiu w revshare czy na subach Jerk

Też czasami tworzę jakieś aplikacje internetowe i jak coś mi się nie podoba, np. Tekst w przycisku ma odstęp 4px z góry i 6px z dołu, to mam taką manię, że muszę to natychmiast poprawić (a nie zrobię niczego innego, bo co chwilę na to patrzę zamiast się skupić na właściwej rzeczy) Lol Najważniejsze, to robić swoje i po swojemu, a do ewentualnych uwag można się zastosować albo nie Tongue


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - tomaszo704 - 07-12-2016 13:49

Gdybyś planował zastosować grafiki, daj znać. Grafikiem komputerowym nie jestem, ale gdyby były jakieś pomysły grafik to bym mógł się pobawić w wolnym czasie


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Styler - 07-12-2016 15:32

(07-12-2016 13:49)tomaszo704 napisał(a):  Gdybyś planował zastosować grafiki, daj znać. Grafikiem komputerowym nie jestem, ale gdyby były jakieś pomysły grafik to bym mógł się pobawić w wolnym czasie

Na pewno będę, więc jeśli masz ochotę to wyślij mi jakieś "demo".


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Styler - 07-12-2016 20:23

Dzień 10/40

Tym razem trochę później, ale lepiej późno niż wcale, a więc podsumowanie dnia. Cały plan na dzisiaj wykonany, jednak pokażę tutaj tylko hazardzistę, ponieważ handlarz bursztynem zdradza już zasady testów gry.

Stół hazardzisty:
[Obrazek: ssPNG_anwhawa.png]
Wykonano:
- hazard w karczmie
- handlarz bursztynem

Plany:
- misje


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Samurai - 07-12-2016 21:21

Bardzo fajny pomysł Big Grin
Powodzenia


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - bolo9797 - 07-12-2016 21:22

Warto by dodac margines zewnetrzny do przycisku zaklad Wink
Input z buttonem nachodza na siebie.


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - RoyMaster - 07-12-2016 21:28

(07-12-2016 07:38)olekn1 napisał(a):  Masz zainteresowanie, bo to coś innego niż kolejny dziennik o zarabianiu w revshare czy na subach Jerk

Też czasami tworzę jakieś aplikacje internetowe i jak coś mi się nie podoba, np. Tekst w przycisku ma odstęp 4px z góry i 6px z dołu, to mam taką manię, że muszę to natychmiast poprawić (a nie zrobię niczego innego, bo co chwilę na to patrzę zamiast się skupić na właściwej rzeczy) Lol Najważniejsze, to robić swoje i po swojemu, a do ewentualnych uwag można się zastosować albo nie Tongue

Heh myślałem, że tylko ja mam taki 'fetysz' perfekcjonisty, że jak coś jest nierówne o nawet 2px to muszę to poprawić Tongue niby inni tego nie zauważą to ja jakoś na to patrzeć nie mogę.

Co do dziennika to muszę rzeczywiście przyznać, że jest inny niż wszystkie. Jakbyś potrzebował jakiejś pomocy to pisz śmiało. Też hobbistycznie siedzę w pisaniu stron Smile powiedzenia! I czekam na testy


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - xdax1 - 07-12-2016 21:50

Wreszcie coś innego niż dziennik z subami Huh

Przejrzałem wszystkie posty i bardzo szybko Ci idzie tworzenie, oby tak dalej!

Zastawia mnie jednak czy masz już plan w jaki sposób "pogodzić" zarabianie użytkowników jak i Twoje (by każdy był zadowolony), bo w końcu po to tworzysz tą grę, no i dajesz opcje zarobku użytkownikowi.