Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
STS podwójna szansa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: STS podwójna szansa (/Temat-STS-podwojna-szansa-140920)



STS podwójna szansa - aero2 - 26-11-2016 17:27

Witam.

Czy ktoś wie gdzie na STS w meczu piłki nożnej można wybrać podwójną szansę 1x, 12 czy 2x?


RE: STS podwójna szansa - poczmail - 26-11-2016 18:51

Na live czy przedmeczowo? Powinna być opcja 'Podwójny wynik', 'Podwójna szansa' lub inna podobnie brzmiąca nazwa i to dość wysoko, bo to jeden z bardziej popularnych zakładów. Na live to się nazywa 'Podwójne Typy'.

Natomiast jeśli nie ma, to STS prawdopodobnie nie dał podwójnej szansy na ten mecz w ofercie. Możesz napisać do nich i poprosić o dodanie takiego zakładu. Smile


RE: STS podwójna szansa - aero2 - 26-11-2016 18:56

@[poczmail]
Na live lub przedmeczowo, na betcoin nazywało się to double change, a na STS nie wiem, dopiero się dziś zarejestrowałem.Smile


RE: STS podwójna szansa - poczmail - 26-11-2016 19:04

No to tak jak mówiłem, nazywa się to 'Podwójne Typy'. Tu masz screen z przykładowego aktualnie rozgrywanego meczu:

[Obrazek: bd1c8a3b2d4d49a0ae24027d9262e4bd.png]



Ale...nie polecam gry w STS. Kursy bardzo słabe i do tego podatek = praktycznie brak możliwości wyjścia na plus w długoterminowej grze.


STS podwójna szansa - Hybrid1990 - 23-11-2020 14:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.