Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! (/Temat-Jak-zaczac-zarabiac-w-RevShare-bez-wkladu-wlasnego-140912)

Strony: 1 2


RE: Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! - Kolgent12 - 27-11-2016 11:42

Pod kazdym moim linkiem jest czysty link, wiec nazywanie mnie naganiaczem na prowizje jest bez sensu.


RE: Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! - xdax1 - 27-11-2016 11:43

(27-11-2016 11:42)Kolgent12 napisał(a):  Pod kazdym moim linkiem jest czysty link, wiec nazywanie mnie naganiaczem na prowizje jest bez sensu.

Ciekawe czy gdyby nie było PRZYMUSU dodawania czystego linku to czy byś go dodał? beka
Chyba odpowiedź jest oczywista.


RE: Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! - mikuss - 27-11-2016 11:45

(27-11-2016 11:42)Kolgent12 napisał(a):  wiec nazywanie mnie naganiaczem na prowizje jest bez sensu.

Niestety ale mylisz się ....
Jesteś zwykłym rasowym byznesmenem sk.rwysynem naganiaczem dawców kasy który bezczelnie pisze o inwestowaniu w piramidę finansową bez wkładu własnego bo pożyczka to przecież nie kasa dawcy ale że może stracić i nie mieć z czego oddać kredytu to już cisza na morzu bo bałwan śpi.
Jak też pisałem dawno takiej szui nie widziałem, myślałem że po smrodzie SCAMTM nie odważy się już żaden naganiacz na naganianie dawców kasy na branie pożyczek ale jak widać myliłem się i życie zaskakuje


RE: Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! - xdax1 - 27-11-2016 12:09

Przecież sam ten tytuł tego tematu to już naganianie facepalm


Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! - MaLiN - 27-11-2016 13:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.