Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! (/Temat-Jak-zaczac-zarabiac-w-RevShare-bez-wkladu-wlasnego-140912)

Strony: 1 2


Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! - Kolgent12 - 27-11-2016 10:55

Witam, poradnik ten piszę z myślą o ludziach którzy chcieliby zacząć swoją przygodę w RevShare (na początek około 300złotych zysku oczywiście bez reinwestycji) lecz nie mają środków do inwestycji oraz nie boją się że stracą pieniądze , sam do takich osób należałem i znalazłem rozwiązanie (nie każdy może skorzystać z tego rozwiązania sposób głownie dla tych którzy pracę w internecie traktują jako dodatkową) i chciałbym się nim podzielić, a w zamian nie chcę nic oprócz rejestracji z reflinku (to nie wymog konieczny)Tongue



SPIS TREŚCI
1.Wymagania
2.Wstęp
3.Rejestracja w serwisie!
4.Spis darmowych pożyczek
5.Zakup AdPacków
6.Wypłata pieniędzy
7.Podsumowanie



WYMAGANIA
Aby ten sposób w pełni wypalił jest potrzebnych kilka wymagań niestety nie każdy może skorzystać z tego sposobu, dlatego piszę o tym na wstępie żebyście nie marnowali czasu. Wymagania:
-Pełnoletność (niektóre serwisy wymagają +21)
-Aktywne konto bankowe (niektórzy właściciele pożyczek sprawdzają zdolność kredytową czyli wpływy na konto)
-Zaangażowania
-Rejestracji z mojego reflinku (wymóg nie konieczny aczkolwiek będę wdzięczny



WSTĘP
Po przeczytaniu chociaż połowy z tego co napisałem wyżej pewnie domyślacie się na czym polega ten sposób, jeżeli nie to postaram się to Wam przybliżyć. Sposób ten polega na zaciągnięciu bezpłatnej pożyczki na termin 60 dni. Ludzie którzy napiszą "za duże ryzyko" nie zdają sobie sprawy co to RevShare.
Dlaczego 60 dni a nie 30? Ponieważ ADPacka odpracowywujemy 60 dni.
Ile można na tym zarobić ? Zależnie od tego na ile zaciągniemy pożyczkę np. zaciągająć darmową pożyczkę 1000złotych po 60 dniach będziemy mieli 1300złotych (kupujemy 5 adpacków reinwestujemy 16 dni od zakupu pierwszego AdPacka). 1000 oddajemy zostaje nam 300 złotych które wypłacamy bądź inwestujemy. Po 60 dniach znów możemy czynność powtórzyć.


REJESTRACJA W SERWISIE

Rejestrujemy się w serwisie TheAdsTeam. Dlaczego tutaj? Ponieważ jest to jak narazie najstabilniejszy program który prędko nie upadnie przez co nie stracimy swojego wkładu

RefLink :

https://theadsteam.com/ref/Kolgent12

Czysty link :
http://www.theadsteam.com/login

Zapisując się do TheAdsTeam z mojego linka partnerskiego (wyżej) możesz oczywiście liczyć na moją pomoc w programie.

Wrazie gdyby ktoś nie dawał rady poradnik tutaj :
PORADNIK



SPIS DARMOWYCH POZYCZEK


Nie wszystkie serwisy biorą prowizje za sprzedaż pożyczek, drugim warunkiem jest czas a mianowicie pożyczka musi być co najmniej na 60 dni, ponieważ tyle odpracowywuje AdPack. Kilka pożyczek nie sprawdza dochodów oraz tego czy pracodawca jest realny, wiec jeżeli ktoś pracuje na czarno lub nie pracuje może spróbować wpisać fałszywego pracodawce (do czego nie namawiam) Linki do wniosków darmowych pożyczek (niektóre sa z mojego programu partnerskiego wiec bez obaw) :


[Obrazek: extra-portfel.png]

-darmowa do 2000zlotych
-na 45 dni (najlepiej kupić AdPacki po 10$ wtedy jest szansa ze zdarzymy)
-od 21 lat
Wniosek : KLIK
Czysty: http://www.extraportfel.pl

[Obrazek: wonga.jpg]

-darmowa do 1500zlotych (koszt 10zlotych)
-na 60 dni
-od 18 lat
Wniosek : KLIK
Czysty link: http://www.wonga.pl

[Obrazek: incredit.png]

-darmowa do 2000zlotych
-na 61 dni
-od 21 lat
Wniosek : KLIK
Czysty link : http://www.incredit.pl

[Obrazek: ekspreskasa.png]

-darmowa do 1500zlotych
-na 60 dni (na dwie raty)
-od 21 lat
Wniosek : KLIK
Czysty link : http://www.eskpreskasa.pl

[Obrazek: ferratumbank.png]

-darmowa do 1500zlotych
-na 60 dni
-od 18 lat
Wniosek: KLIK
Czysty link : http://www.ferratumbank.pl

[Obrazek: money-man.png]

-darmowa do 1000zlotych
-na 61 dni
-od 18 lat
Wniosek: KLIK


[Obrazek: kasatak.png]

-darmowa do 1500zlotych
-na 60 dni (na dwie raty)
-od 21 lat
Wniosek: KLIK
Czysty link: http://www.kasatak.pl

[Obrazek: dopozyczka.png]

-darmowa do 2000zlotych
-na 60 dni
-od 21 lat
Wniosek: KLIK

[Obrazek: ofin.png]

-darmowa do 1500zlotych
-na 60 dnie (dwie raty)
-od 21 lat
Wniosek: KLIK
Czysty link : http://www.ofin.pl


ZAKUP ADPACKOW

AdPacki, to paczki które generuje nasze zyski, są trzy rodzaje AdPackow:

1. 10$ który wypracowywuje 110% i ma naliczenia dzienne 2.5 % czyli trwa 44dni.

2. 25$ który wypracowywuje 115% i ma naliczenia dzienne 2.25% czyli trwa 51dni.

3. 50$ który wypracowywuje 120% i ma naliczenia dzienne 2% czyli trwa 60 dni.

Lecz nie ma reguły ze przy wplacie 50 $ zyskamy 60$ lecz można więcej zyskać poprzez reinwestycje.

Jak kupywac adpacki oraz stworzyc kampanie reklamowa dowiecie sie TUTAJ


WYPLATA PIENIĘDZY

Wypłaty: Minimalna 10$.

Limit dzienny wypłat (max): 300$. Tak niski próg wypłat dziennych to wg mnie dobry znak, ponieważ nie pozwala na szybkie wyjęcie z programu bardzo dużych kwot (w przypadku np. dużych liderów). Środki krążą w systemie.

Procesory płatnicze: Payza, STP, Payeer, Perfect Money, Bitcoin (przez Coinpayments)

PODSUMOWANIE


Reansumujac, cały ten sposób polega na tym aby wziąć pożyczkę gotówkową, powiedzmy na kwotę 1000zlotych, która wygeneruje nasze zyski. Po wypracowaniu swojego zysku, spłacamy pożyczkę i reinwestujemy zyskany pieniadze, wyplacamy lub bierzemy kolejna pożyczkę i znów powiększamy swoje zyski.




Poradnik napisany przezemnie, poradniki dodane z Youtube nie sa mojego autorstwa lecz wybrane które według mnie są jak najbardziej zrozumiale. Jeżeli nie spodobał Ci się ten poradnik, proszę uszanuj czas ktory na niego poświeciłem i zgłoś mi swoje sugestie oraz uwagi w wiadomości prywatnej, nie krytykując publicznie. Pożyczki będę aktualizował w miarę możliwości.

Poradnik napisany na tym forum i chciałby żeby tutaj został wiec ZAKAZ KOPIOWANIA.



RE: Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! - mikuss - 27-11-2016 11:06

takie poradniki już tu przerabialiśmy w innym byznesiebezryzyka o nazwie mx i tutaj to samo tylko nazwa piramidy finansowej się zmieniłą a szkoda, że nie raczysz wspomnieć o ryzyku jakie niesie każda z tych piramid ale o to przecież chodzi by dawcy kasy dla byznesmena byli nie do końca swiadomi hu is hu a jeszcze promować pożyczkę by ktoś wziął na inwestycję w piramidę finansową to trzeba być sk.rwysynem do kwadratu !!!!!!
Takich jak ty powinni stąd szybko wyrzucać
W SCAMTM też pożal się boże byznesmeny naganiacze dawców kasy naganiali ich do brania pożyczek i wielu zostało z kredytami których nie mają z czego spłacać bo wirtualne cyferki milionowych zarobków w piramidze przestały się kręcić


RE: Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! - lubie_pieniądze - 27-11-2016 11:13

Nie rozumiem sensu.
Co za różnica czy wpłacimy swoją kasę czy z pożyczki??
Przecież jak stracimy bo program padnie to pożyczkę trzeba oddać.
Co ty masz w głowie aby ludziom proponować wziąść pożyczkę na inwestycję w revshare.
Masakra.
Nie Pozdrawiam


RE: Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! - sulliwan93 - 27-11-2016 11:17

> revshare
> bez inwestycji
> bez ryzyka
> wystarczy kredyt
ZNALAZŁ JEDEN DZIWNY SPOSÓB NA ZAROBIENIE POL MILIONA BEZ INWESTYCJE [KLIKNIJ TU]

A potem serwis pada, pieniążków nie ma, a kredyt do spłaty wisi Smile


RE: Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! - mikuss - 27-11-2016 11:18

(27-11-2016 11:13)lubie_pieniądze napisał(a):  Co ty masz w głowie aby ludziom proponować wziąść pożyczkę na inwestycję w revshare.
Masakra.
Nie Pozdrawiam

Dokładnie tak samo robili naganiacze w SCAMTM, jelonek dawca kasy niech pożycza inwestuje, oni skroją prowizję a że zrobią z kogoś bankruta to nie ważne liczy się zysk byznesmena. Bo to przecież pewnebyznesybezryzyka nie mówi się o tym, że to piramida finansowa bo to się liczy by byznesmen coś zarobił
Sk.rwysyństwo takich ludzi nie zna granic


RE: Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! - hypocrisy - 27-11-2016 11:21

(27-11-2016 10:55)Kolgent12 napisał(a):  
znalazłem rozwiązanie (nie każdy może skorzystać z tego rozwiązania sposób głownie dla tych którzy pracę w internecie traktują jako dodatkową) i chciałbym się nim podzielić, a w zamian nie chcę nic oprócz rejestracji z reflinku Tongue

Dla niewtajemniczonych: kolega znalazł złoty sposób, polegający na zbieraniu poleconych i wciskaniu im pożyczek ze swoich linków polecających, dzięki czemu zgarnie z nich prowizje dwukrotnie...
Z jednej strony naprawdę złoty sposób, bo swojej gotówki nie wykłada, a ładne sumki wpadają
Z drugiej strony to absolutna bezczelność i zwykłe sku**ysyństwo, na które szkoda nawet słów...

Kolego Kolgent12, ile zainwestowałeś w program? Jaka część tej inwestycji to pożyczki? Czy naprawdę możesz zagwarantować, że program nie upadnie przed osiągnięciem zysku? I dlaczego próbujesz wciągać nieświadomych jelonków w branie pożyczek na inwestycję w ponziaka?

Również nie pozdrawiam Smile


RE: Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! - Kolgent12 - 27-11-2016 11:22

lubie_pieniądze RevShare to program wysokiego ryzyka, wiec zaczynając zabawę w tym programie juz jestesmy narazeni na ryzyko, nie karze wziac nikomu pozyczki na 1000 czy 2000zlotych, moze to byc 100 zlotych, lub 200. Jezeli sam wlozysz swoje pieniadze z domowego budzetu a program upadnie nie jestes narazony na straty? Przeciez mogles te pieniadze wydac na ciuchy, wyjazd lub weekend.

mikuss Jesteś forumowym naganiaczem, nie masz nic do roboty oprócz krytykowania innych odkąd jestem na tym forum nie widziałem żebyś napisal jakiegos dobrego posta w czyims kierunku, swoje 2500 postow wbiles na krytyce innych. Musisz miec ciezkie zycie..


do osób wyzej PODKRESLAM nikogo nie namawiam do wzięcia pożyczek, to jest tylko moj poradnik czyli moja sugestia. Boisz sie? Nie korzystaj. Nie boisz możesz sprobowac, wiec takie komentarzy jak wyzej prosze sobie darowac. Sam szukalem sposobu jak wejsc w to i znalazlem i dziele sie z tym innym, nikomu nie karze brac pozyczek do nikogo nie dzwonie zeby brali te pozyczki. To nie jest kredyt na 100tysiecy czy wiecej, tylko małe sumy.

Prawda jest taka ze wiekszosc osob tutaj komentujacych jest zwolennikami SUB-SMS, którzy przysłowiowo robia ludzi w ch#a, obiecują im do wygrania iPhony, meble, telefony. Uboga mama wysyla SMS'a, albo wpisuje numer zeby wygrac dziecku swiezaka a tutaj co tydzien z konta znika 20zlotych, to nie jest skurwysyństwo? To zwykli zlodzieje, a jak macie komus 10 zlotych pozyczyc lub zainwestowac to jakbyscie mieli wlasna nerke oddac, bez pozdrowien subowi zlodzieje.


RE: Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! - mikuss - 27-11-2016 11:26

(27-11-2016 11:22)Kolgent12 napisał(a):  mikuss Jesteś forumowym naganiaczem

Ja jestem naganiaczem ?????????
beka beka
Ja nie naganiam dawców kasy do piramid finansowych, ja nie podaję przykłądu by brać pożyczki by wpłacać ponzi.
Już dawno większej szui nie widziałem .....
Tak 2 lata temu było jak takie sk.rwysyny jak ty naganiały na pożyczki by w SCAMTM inwestować i od groma ludzi zrobili bankrutami a sami mieli radość bo prowizje skroili


RE: Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! - xdax1 - 27-11-2016 11:31

Nie ma to jak branie pożyczki żeby zainwestować w RS, to najlepsze co może być beka beka


RE: Jak zacząć zarabiać w RevShare bez wkładu własnego! - Akaishi909 - 27-11-2016 11:33

Będąc obiektywnym, temat nie brzmi czasem "Zrobili na probe, zapomnieli dobic"?