Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia (/Temat-General-Redemption-z-jednym-znajomym-wrazenia-14090)

Strony: 1 2 3 4


General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - DonHoracy - 25-09-2010 00:14

Proszę w temacie zamieszczać swoje wrażenia z restocku.

Ja zacznę od siebie. Pomyliłem się raz w captchy, próbowałem od razu zgarnąć pp 25$ i się nie udało. Dla porównania w poniedziałkowym restocku pomyliłem się 3 razy z captcha i bez problemu zamówiłem pp 25$ więc samo przez siebie się rozumie ile było mniej nagród w porównaniu z poniedziałkiem Smile


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - InTeR - 25-09-2010 00:16

Gdybym nie pomylil się z captchą przy logowaniu to byłby touch Smile Wbiłem za drugim razem i nie zdążyłem na niego..


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - MotorniczyTramwaju - 25-09-2010 00:16

2 razy pod rząd nie mogłem się zalogować Smile Ale najważniejsze, że iPod jest Big Grin Bez lagów, lecz reklamy w PTZPlace powalają Tongue


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - joke16 - 25-09-2010 00:16

H#jowo.. miałem wyczyszczone ciastka itp. a i tak nie miałem logowania po odświerzeniu.. Wziołem jakies AMC 25$ nie wiem co to jest ale pewnie nie refunduja za to nie?


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - NaoS - 25-09-2010 00:17

Nie doczytałem newsa, myślałem że wystarczy mieć 1 znajomego zaproszonego na koncie.... no i miałem nawet 20, tyle że parę miesięcy temu zaproszonych, nie doczytałem że to w tym tygodniu trzeba było zdobyć eh....

A doczytałem dopiero jak zobaczyłem "you are not in this redemptation" :/


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - pinki - 25-09-2010 00:18

Wbiłem od razu po czym ujrzałem napis "Sorry, you're not in this redemption." Nie zalogowałem się wcale. Mam 21 zaproszonych osób. Może było trzeba zaprosić jedną osobę w tym terminie co prosili Wink No nic muszę próbować dalej. Niestety.


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - NaoS - 25-09-2010 00:19

Widzę że kolejny niedoinformowany.... forum się nie popisało Undecided


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - Gien - 25-09-2010 00:25

No to teraz może ja.
Na początku pomyliłem captche, jak już udało mi się wejść w elektronikę to nie było już nic co miałem na liście LRC
Przeniosło mnie do paypali ale nie zdążyłem wziąć nawet 25$, strasznie szybko się rozeszły.
Zawiedziony tym że nie udało mi się niczego zdobyć wróciłem do elektroniki i tak patrzyłem sobie na te macbooki, ipody itp, po 10 sekundach przewijam niżej a tam na zielono świecą się wszystkie stare szufelki.
Gdybym szybciej je zauważył to może udałoby mi się którąś zdobyć, a tak trzeba czekać do następnego razu.

Gratulacje dla wszystkich którzy coś wygrali Smile


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - DonHoracy - 25-09-2010 00:28

Ja niestety nie miałem włączonych obrazków i nie sprawdziłem tych szufelek a miałem szanse na nie Sad No cóż teraz jestem bogatszy w doświadczenie i wiem jakich błędów nie popełniać Wink


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - Tech - 25-09-2010 00:31

(25-09-2010 00:19)NaoS napisał(a):  Widzę że kolejny niedoinformowany.... forum się nie popisało Undecided

O przepraszam, ja sam pisałem 2 newsy informujące dokładnie co i jak, trzeba było czytać Tongue