Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Support-Mentoring] Treepay.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: TreePay (/Forum-TreePay-402)
+---- Wątek: [Support-Mentoring] Treepay.pl (/Temat-Support-Mentoring-Treepay-pl-140888)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Czaq - 23-12-2016 22:34

Uprzejmie informuję, ze w dniach: 24,25,26 będę offline.
Jak każdy potrzebuje czasami odpoczynku i czasu dla rodziny. Pozdrawiam Smile


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - treepay.pl - 25-12-2016 13:12

(09-12-2016 20:12)Hopekk94 napisał(a):  treepay dziala tylko z esemeskami z PL czy mozna cos podzialac z zagranicy również?

W chwili obecnej działamy tylko na PL,ale zachęcamy do śledzenia tematu ponieważ w nie długim czasie ulegnie to zmianie Smile


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - drynd3k - 31-12-2016 17:07

Jedno pytanie, pomagasz w promowaniu real contentu ?


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Czaq - 01-01-2017 14:19

(31-12-2016 17:07)drynd3k napisał(a):  Jedno pytanie, pomagasz w promowaniu real contentu ?

Daje możliwość wybrania użytkownikom tego co chcą promować. Staram się by był to faktycznie real content gdyż jest to bardziej moralne i opłacalne.


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Czaq - 02-01-2017 15:16

Mogą być opoznienia w odpowiedzi dnia dzisiejszego. Na każdą wiadomość jednak odpisze dokladnie.

Tym samym zapraszam do skorzystania z konkursu na "Podopiecznych miesiąca"!

#edit
Jednak zdąze jeszcze odpisać przed 24:00. pozdrawiam


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - kookee - 04-01-2017 22:45

Czaq zna się na rzeczy. Pomoże gdy jest problem i potrafi nakierować na fajną nisze.
Polecam Wink


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Czaq - 05-01-2017 12:07

Specjalnie dla użytkowników treepay.pl i zarabiam.com przygotowałem paczkę NISZ(wydarzeń, filmów, gier do promocji) na miesiące: Styczeń, Luty, Marzec.
Każdy podopieczny który przypomni się na komunikatorze GG otrzyma ją wraz z hasłem dostępu!


[Obrazek: E5OADWp.png]


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Czaq - 09-01-2017 17:54

Miło mi oznajmić, że paczka została pobrana prawie 100razy a została udostępniana dla dość wąskiego grona Wink
Mam nadzieje, że przyda sie komuś!
Owocnych zarobków!CoolCool


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - fredofred - 10-01-2017 21:49

Czaq wprowadził mnie w tajniki zarobku internet. Mimo, iż dopiero zaczynam i nie wiem za wiele to i tak mi wszystko na spokojnie wytłumaczył. Konkretna pomoc, dzięki! Big Grin


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - treepay.pl - 16-01-2017 18:10

(10-01-2017 21:49)fredofred napisał(a):  Czaq wprowadził mnie w tajniki zarobku internet. Mimo, iż dopiero zaczynam i nie wiem za wiele to i tak mi wszystko na spokojnie wytłumaczył. Konkretna pomoc, dzięki! Big Grin

Cieszymy się,że praca z naszym mentorem okazuje się skuteczna i życzymy udanych wyników,już wkrótce nasz mentor z organizuje dla was kolejny konkurs z cennymi nagrodami!