Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Support-Mentoring] Treepay.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: TreePay (/Forum-TreePay-402)
+---- Wątek: [Support-Mentoring] Treepay.pl (/Temat-Support-Mentoring-Treepay-pl-140888)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Marcin3066 - 04-12-2016 20:28

Na forum już jestem dość długo, z przerwami, ale póki co tylko czytałem i próbowałem własnych sil ale niestety bez większych efektów. Zachęcony wypowiedziami przedmów wchodzę w Treepay i odezwę się na ggWink


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Czaq - 05-12-2016 10:04

Zapraszam zapraszam Smile Dzis, oczekiwanie na wiadomość może się wydłużyć ze względu na ogrom wiadomości z niedzieli Cool


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Shendi - 05-12-2016 20:34

Miałam brak pomysłów i mimo, że wiele juz wczesniej zarobiłam to postanowiłam napisać do Czaq'a. Jestem mega zadowolona cierpliwości i jakości pomocy. Pozdrawiam Heart


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Czaq - 06-12-2016 22:15

Dziękuję wszystkim za miłe słowa! Zapraszam do kontaktu Smile


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Czaq - 09-12-2016 13:45

Każdy kto dziś w wiadomości poda zdanie:" Chce więcej %" oraz swój nick otrzyma wyższa stawke na wybranym programie w przeciągu 24h Smile

Warunkiem jest posiadanie konta na treepay.pl i czynny udział w promocji programów.


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - kniew - 09-12-2016 18:01

a kontaktować można się również przez PW na forum? czy tylko GG?


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Czaq - 09-12-2016 20:06

Najszybciej przez GG ale możemy dogadac sie na Skype'a Smile


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Hopekk94 - 09-12-2016 20:12

treepay dziala tylko z esemeskami z PL czy mozna cos podzialac z zagranicy również?


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Czaq - 09-12-2016 20:16

Na chwilę obecną tylko PL.


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Czaq - 13-12-2016 22:00

Przypominam, że nadal istnieje możliwość podniesienia stawki po uprzednim kontakcie ze mną na GG.
Wystarczy do mnie napisac Wink Cool