Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Support-Mentoring] Treepay.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: TreePay (/Forum-TreePay-402)
+---- Wątek: [Support-Mentoring] Treepay.pl (/Temat-Support-Mentoring-Treepay-pl-140888)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Admek69 - 28-11-2016 19:00

Osoba odpowiednia na tym stanowisku, przejrzyste i konkretne odpowiedzi. Czekałem na odp niecałe 24h (weekend). Zaoferowanie pomocy przy dalszej realizacji projektu. Jestem bardzo zadowolony oby tak dalej Smile

Pozdrawiam


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Czaq - 29-11-2016 08:33

Dziękuje za pozytywne opinie Smile
Z uwagi, że jest wielu początkujących którzy nie mieli styczności nigdy z promocją i reklamowaniem programów, postanowiłem zrobić ogólny poradnik w którym opiszę podstawowe oraz kilka unikalnych metod reklamy.
Pozwoli to zaoszczędzić czas który będę mógł wykorzystać na pomoc osobom doświadczonym z ich bardziej skomplikowanymi problemami.
Cool


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - jarekxD - 30-11-2016 20:06

Zaczynamy raczkować z seo, aczkolwiek póki co zasypuje @[Czaq] noobskimi pytaniami i pewnie często odechciewa mu się żyć jak widzi co napisałem Tongue ale jeszcze nie zrezygnował, więc jest szansa na wypromowanie mojej stronki.

Jak najbardziej polecam! Huh


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - treepay.pl - 01-12-2016 00:41

gratulujemy udanego początku współpracy z czaqkiem i życzymy dalszej udanej współpracy Smile


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Admek69 - 01-12-2016 22:17

[Obrazek: pwwthpgt5sf0.jpg]

[Obrazek: ahg311hlqiv1.jpg]

Wielka zasługa @[Czaq]
Jak widać można Smile
Testujemy różne sposoby reklamy, dlatego taka różnica konwersji Smile


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Czaq - 02-12-2016 06:44

Gratulacje! Konwersja może i nie powala ale każdy od czegoś zaczynał. Nad tym też popracujemy! Życzę jeszcze większych zarobkow Wink

Dziś będę dużo mniej dostępny ze względu na sprawy prywatne. Ale spokojnie, na wszystkie wiadomości odpisze po weekendzie! Wink


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - rekki - 02-12-2016 20:31

Współpraca wygląda podobnie jak w przypadku mentoringu na Leadmore? (stwórz stronę i promuj)
Jeśli nie, to byłbym zainteresowany współpracą Tongue


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Czaq - 03-12-2016 01:39

Rekki szczerze mówiąc to sam za Ciebie nic nie zrobię. Sam dobrze wiesz, że żeby zarobić to trzeba poświęcić czasu. Ogólnie mamy dobry kontakt z rekki'm więc zapraszam! Smile
Rezultaty umieścimy tutaj prawda? ;-)


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - rekki - 03-12-2016 12:55

(03-12-2016 01:39)Czaq napisał(a):  Rekki szczerze mówiąc to sam za Ciebie nic nie zrobię. Sam dobrze wiesz, że żeby zarobić to trzeba poświęcić czasu. Ogólnie mamy dobry kontakt z rekki'm więc zapraszam! Smile
Rezultaty umieścimy tutaj prawda? ;-)

Nie chodzi o to, wiadomo, że potrzeba wkładu czasowego, aby były jakieś rezultaty, ale chciałbym skupić się głównie na metodach promocji, gdyż aktualnie ta kwestia u mnie nie funkcjonuje.
Oczywiście, ewentualne zyski opublikuję w tym temacie Smile


RE: [Support-Mentoring] Treepay.pl - Czaq - 03-12-2016 17:39

Dokładnie, promocja to najtrudniejszy i największy problem dla większości nowych użytkowników. Na szczęście sa na to sposoby które możemy wykorzystać, wystarczą chęci Cool