Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mail o sprawdzenie konta lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: mail o sprawdzenie konta lockerz (/Temat-mail-o-sprawdzenie-konta-lockerz-14088)



mail o sprawdzenie konta lockerz - Polak123 - 24-09-2010 23:40

Witam chciałbym abyście sprawdzili mi moje konto lockerz i wszystkie niedogodności przez które dostaje anulacje nagród zostały usunięte. Miałem już dwie anulacje.


Jeśli naruszyłem któryś z podpunktów waszego regulaminu to bardzo przepraszam i obiecuje ze więcej się to nie powtórzy. mam nadzieje ze już nie będę mieć anulacji nagród.

Pozdrawiam


RE: mail o sprawdzenie konta lockerz - Zythus - 25-09-2010 16:42

Cytat:Hello, I want you to check my Lockerz account, and delete all misadvantages, by which I get cancellation of prizes. I already had 2 cancellations.

If I violated Terms of Use, I'm sorry, and I promise to never do it again. I hope, that I won't get any more cancellation of prizes.

Greetings