Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania-Mentoring ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Pytania-Mentoring ? (/Temat-Pytania-Mentoring-140779)



Pytania-Mentoring ? - Kolgent12 - 22-11-2016 21:59

Witam, po porażce w SUB-SMS, poddaję się i uznałem że to już gra nie warta świeczki ponieważ teraz każdy jak zobaczy "Podaj swój numer" lub "wyslij SMS" odrazu wychodzi, dlatego chce spróbować swoich sił w Uploadingu dlatego tutaj piszę z pytaniami.

-Jaki serwis najlepszy na początek ?
-Czy ktoś może mentoruje (chetnie zarejstruje)
-czy za poleconych dostaję się prowizję ?
-Z tego co ruzmiem, każda osoba która pobierze plik z podanego serwisu wzbogaca nasze konto o jakąś kwotę, tak ?


RE: Pytania-Mentoring ? - mateusz2045 - 22-11-2016 22:10

Słaba nisza to i wychodzą. Nie poddawaj się tak łatwo.


RE: Pytania-Mentoring ? - 0d0aaiie - 27-11-2016 22:08

generalnie jesli oferujesz hacki do mmo to jesli twoja strona jest wizualnie i tresciowo perfekcyjna (a takze jest pelno dowodow na dzialanie typu film, komenty, like) to presja takiej osoby jest bardzo duza. skoro cos go zmusilo wpisac w google hack do <nazwagry> to znaczy ze juz uwierzyl w istnienie tego, teraz wystarczy zeby nasza strona nie wygladala jak jakis byle blog z byle brzydkim szablonem a jak strona.

w przypadku hackow do gier single player tzn trainerow nie ma juz tej presji rywalizacji, rozwalenia kolegi z gimbazy czy kogos tam, dlatego gry mmo wszelkiego rodzaju na wszelkie platformy Smile ppa to dluga droga jesli chcesz konwersje musisz byc dobrym webmasterem znajacym html css wordpressa, photoshopa/gimpa i pare innych rzeczy, a do tego jeszcze trzeba przyniesc traffic.

taka oszukiwana osoba podaje numer teleofnu a potem pin ktory przyjdzie i aktywuje sie subksrybcja i jakas kwota jest zabierana (raz lub regularnie).

ja uzywam astrocash i jestem zadowolony