Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Odpowiedzi Take A Gift] - [3] -[Ewelina Flinta] -Jak nazywa się debiutancka płyta Ewe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Takeagift Odpowiedzi (/Forum-Takeagift-Odpowiedzi-73)
+----- Wątek: [Odpowiedzi Take A Gift] - [3] -[Ewelina Flinta] -Jak nazywa się debiutancka płyta Ewe (/Temat-Odpowiedzi-Take-A-Gift-3-Ewelina-Flinta-Jak-nazywa-sie-debiutancka-plyta-Ewe-14077)



[Odpowiedzi Take A Gift] - [3] -[Ewelina Flinta] -Jak nazywa się debiutancka płyta Ewe - LovingBoy - 24-09-2010 18:47

Cytat:Ewelina Flinta urodziła się 24 października 1979 roku w Lubsku – polska wokalistka pop-rockowa, pochodząca z Jasienia w woj. lubuskim.

Debiutowała na Przystanku Woodstock. Występowała w Teatrze Buffo. W 1996 roku śpiewała w zespole Eveleve, który rok później zmienił nazwę na Surprise. W 2002 roku wzięła udział w programie Idol, w którym zajęła drugie miejsce. Uzyskała 32% głosów w finale.

W niecały rok po zakończeniu programu nagrała debiutancką płytę Przeznaczenie, która zdobyła status złotej płyty. Pochodzące z niej single "Żałuję" i "Goniąc za cieniem" stały się dużymi przebojami. W marcu 2005 wydała drugi album - Nie znasz mnie. Teksty piosenek na tą płytę napisała ona sama oraz Anna Saraniecka i Justyna Korn. Produkcją albumu zajął się Tomasz Bonarowski. W tym samym roku wzięła udział w konkursie Sopot Festival.

Razem z Łukaszem Zagrobelnym w roku 2008 wylansowała duży przebój "Nie kłam, że kochasz mnie", promujący film Nie kłam, kochanie. 7 marca 2009 roku Ewelina otrzymała medal św. Brata Alberta za swoją działalność charytatywną. Wystąpiła w 42. odcinku serialu Teraz albo nigdy!. W 2008 roku nagrała piosenkę promującą ekologię - "Bądź światoczuły". Za swoją działalność ekologiczną została uhonorowana w styczniu 2010 roku tytułem tygodnika Newsweek - "Gwiazda Dobroczynności". 7 maja 2010 roku ukazała się płyta "Starsi Panowie" duetu Maleńczuk & Kukiz, na której Ewelina Flinta zaśpiewała 2 utwory z repertuaru Kabaretu Starszych Panów: “Utwierdź mnie” i “Zmierzch”. Na jesień 2010 roku planowana jest długo zapowiadana, trzecia płyta Artystki.

1.Jak nazywa się debiutancka płyta Eweliny Flinty?

Przeznaczenie

2.W którym roku urodziła się Ewelina Flinta?

1979


RE: [Odpowiedzi Take A Gift] - [3] -[Ewelina Flinta] -Jak nazywa się debiutancka płyta Ewe - ColdGold - 24-09-2010 19:03

Poprawne


RE: [Odpowiedzi Take A Gift] - [3] -[Ewelina Flinta] -Jak nazywa się debiutancka płyta Ewe - Songoku - 24-09-2010 20:10

OK
Leci +


RE: [Odpowiedzi Take A Gift] - [3] -[Ewelina Flinta] -Jak nazywa się debiutancka płyta Ewe - stachura - 24-09-2010 21:08

Poprawnie +


RE: [Odpowiedzi Take A Gift] - [3] -[Ewelina Flinta] -Jak nazywa się debiutancka płyta Ewe - Marello - 24-09-2010 22:06

++


RE: [Odpowiedzi Take A Gift] - [3] -[Ewelina Flinta] -Jak nazywa się debiutancka płyta Ewe - Grub63 - 24-09-2010 22:16

thx, good +


RE: [Odpowiedzi Take A Gift] - [3] -[Ewelina Flinta] -Jak nazywa się debiutancka płyta Ewe - gumis96 - 25-09-2010 08:27

plusik


RE: [Odpowiedzi Take A Gift] - [3] -[Ewelina Flinta] -Jak nazywa się debiutancka płyta Ewe - crash11 - 25-09-2010 12:40

+ Smile Smile