Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy ktoś miał tak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Czy ktoś miał tak? (/Temat-Czy-ktos-mial-tak-140766)



Czy ktoś miał tak? - kornik36 - 22-11-2016 16:04

Po zrobieniu weryfikacji za pomocą zdjęć (weryfikacja zrobiona dobrze - tzn. nie ma komunikatu że dobrze zrobiona ale nie ma też komunikatu że źle zrobiona - ale wg. Mnie wszystkich rozpoznałem). Pojawia się weryfikacja jakimś dokumentem. Miał ktoś tak?
I po jakimś czasie przy logowaniu znów można robić weryfikację zdjęciową po czym znów jest komunikat żeby dokumentem zweryfikować. Ktoś tak miał?


RE: Czy ktoś miał tak? - Taxic - 22-11-2016 16:10

Miałem kilka razy weryfikację zdjęciową i jeżeli źle ją wykonałem to przekierowywało mnie do załączenia dokumentu tożsamości, bądź też odczekać określony czas i spróbować ponownie przejść weryfikację zdjęciową.


RE: Czy ktoś miał tak? - kornik36 - 22-11-2016 16:21

(22-11-2016 16:10)Taxic napisał(a):  Miałem kilka razy weryfikację zdjęciową i jeżeli źle ją wykonałem to przekierowywało mnie do załączenia dokumentu tożsamości, bądź też odczekać określony czas i spróbować ponownie przejść weryfikację zdjęciową.
Rozumiem, a jak źle wykonałeś weryfikację zdjęciową to miałeś jakiś komunikat?
Bo ja żadnego komunikatu nie dostaje czy źle czy dobrze... Tylko od razu Mnie przekierowywuje do strony z weryfikacją dok tożsamości.


RE: Czy ktoś miał tak? - makecash - 22-11-2016 16:33

Tez tak mialem. Przeszedlem na bank poprawnie weryfikacje afejs i tak chcial dowod tozsamosci.mysle ze to normalne