Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. (/Temat-Prawie-Darmowa-koszulka-i-update-o-restockach-14076)

Strony: 1 2 3


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - Magnus - 25-09-2010 10:58

Teraz często restocki są i dobrze:].Lecz nie kupuję tapetki :]


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - Razron - 25-09-2010 12:15

A jeśli mam UW i sobie teraz kupię jeszcze jedną, to mi się to przedłuży, czy od razu będzie te 30 dni liczyć?


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - pitfromhell - 25-09-2010 12:42

Tak xD


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - Tech - 25-09-2010 12:42

Jeśli kupisz teraz to tapetka wygaśnie ci za 30 dni od dnia dzisiejszego Smile Dodam jeszcze, że jeżeli ma się Gold i kupi Silver to niestety wszystkie bonusy spadają do Silver...


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - MotorniczyTramwaju - 25-09-2010 12:47

Czekam na koszuleczkę. Zobaczymy, kiedy wyślą, pewnie za rok :/


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - Tech - 25-09-2010 13:31

Tak w ogóle to coś z tymi koszulkami ucichli. Może już im się skończyły Smile?


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - tomsonFCB - 25-09-2010 14:03

Ok tapetka kupiona Smile Czekam na koszulkę i następny shopowy restock


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - cinexik - 25-09-2010 16:08

żal....!
dzisiaj sobota, a co za tym idzie, przelewy nie idą.
w pon bedzie 27, nie dam rady przelewu juz zrobic.
super:/


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - alien97 - 25-09-2010 19:01

Jak to nie ida ? W sobote chyba tak. a w poniedzialek czemu nie mozesz


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - pitfromhell - 25-09-2010 21:52

Fajny pomysł z tą koszulkąBig Grin Tylko szkoda że mi PP nie doszedł jeszcze Sad xD