Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. (/Temat-Prawie-Darmowa-koszulka-i-update-o-restockach-14076)

Strony: 1 2 3


(Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - Tech - 24-09-2010 18:29

[Obrazek: 20100923freelockerzteeu.png]

Od wczoraj na Lockerz widnieje powyższy obrazek reklamujący bardzo ciekawą promocję. Otóż jeśli między 23 a 28 września 6:00 rano kupisz jedną z Ultimate Wallpaper (nie ma znaczenia Gold czy Silver, Z-List, czy nie) to Lockerz ma podobno wysłać ci koszulkę widoczną na screenie u góry. Oprócz tego, dzięki temu zakupowi załapiesz się na następny Shopowo-Wallpaperowy restock, który prawdopodobnie odbędzie się już za niecały tydzień.

Jakby tego było mało to po zakupie UW twoje punkty wzrosną kilkakrotnie, zgodnie z poniższą tabelką:

[Obrazek: wall3.png]

Do tego dochodzi fakt, że dalej twa promocja, dzięki której za każdy filmik dostaniesz jeszcze 3x więcej PTZ i każdy filmik możesz oglądać nawet do 3 razy, dostając za każdym razem wynagrodzenie. Dzięki UW + tej promocji można dorobić się naprawdę kosmicznych ilości PTZ! Najtańsza UW kosztuje tylko 4$ (~12zł), czy warto? Odpowiedzcie sobie sami!


Jak już wspomniałem o shopowym restocku to dzisiaj (około 1:24 w nocy) rozpoczął się kolejny Shopowo-Wallpaperowy Restock. Nagrody jak zwykle rozeszły się w miarę szybko, a kilku osobom z naszego forum udało się coś zamówić. TUTAJ link do tematu z nagrodami. Gratulujemy!


Ostatnią już sprawą jest to, że zapisy na Generalny Restock dla osób, które między 19 a 24 września 6:00 rano zaprosiły choć jedną osobę, która owe zaproszenie zaakceptowała dzisiaj się zakończyły. Z tego powodu restock może odbyć się praktycznie w każdej chwili. Prawdopodobnie odbędzie się on w nocy z piątku/sobotę lub soboty/niedzielę.


W oczekiwaniu na to uzupełnienie zapraszam na Forumowego Chatboxa oraz Kanał TeamSpeak 3. Powodzenia!






RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - Dominator - 24-09-2010 18:42

Tech - robisz zajebiste newsy, wielki + ode mnie !
Dzięki za info.


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - ambrell - 24-09-2010 18:45

Jak zawsze mega news;DD
Dzięki


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - Miu - 24-09-2010 18:52

W sumie dziś skończyła mi się UW,może i kupię...
Ale z drugiej strony mnóstwo ludzi połasi się na koszulkę i bedzie TŁOK!!


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - BartuS - 24-09-2010 19:07

Ja sobie kupiłem dziś UW, więc dostanę koszuleczkę. Ciekaw jestem, kiedy wyślą ;]


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - Monster - 24-09-2010 19:12

Teraz czekam na koszulkę i restock Smile


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - BartuS - 24-09-2010 19:19

@up, zgłaszam post. Nie plagiatuj... Już kilku wyrazów nie chce się napisać...


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - Mataz - 24-09-2010 19:34

Dzięki wielkie za info , naprawdę robisz wyśmienite newsy + ode mnie otrzymujesz ;p


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - Czarny767 - 25-09-2010 10:07

Eeeej,mam pytanko jak zamówię dzisiaj Silver UW ,to otrzymam jeszcze koszulinę?


RE: (Prawie) Darmowa koszulka i update o restockach. - BartuS - 25-09-2010 10:10

Tak, otrzymasz. Koszulkę dostaniesz do 28 września, 5:59 rano