Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Viralka udostępnij Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Viralka udostępnij Facebook (/Temat-Viralka-udostepnij-Facebook-140747)



Viralka udostępnij Facebook - aero2 - 21-11-2016 22:26

Witam.

Chciałbym zrobić viralkę udostępnij Facebook, gdy kliknie się button udostępnij przykład: https://www.facebook.com/plugins/share_button.php?href=http://trafisz.com pojawia się okienko no i chodzi o to czy da się go jakoś zakryć stylem czy zmniejszyć sam zostanie button czy jeszcze inaczej, ale żeby była przenikalność, kliknięcie w button niewidoczny udostępnienia działało, jednym słowem normalne udostępnienie tylko niewidoczne, co innego ludziom pokazuje, a co innego robi ukrycie, po poprawnym udostępnieniu, ma od razu przekierować na wybraną przez nas stronę.

Chętnie podziałam z kimś nad jej zrobieniem, hosting, jakaś domena do testów się znajdzie, czas i podstawy konfiguracji stron, co z Google wiem.

Szukam osób, co znają się na tych całych ustawieniach stron bardzo dobrze i pomogą mi bezinteresownie, najwyżej później wrzuci się to do strefy wtajemniczonych, nie pobierając za to żadnych opłat, za zgodą współpracowników jeśli się oczywiście zgodzą.

Może to nie ma sensu, może się nigdy nie uda, ale próbować możemy, nic nie tracimy, aby tylko viralka działała i przynosiła zyski, nie na sprzedaż.

Jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą ze mną to zapraszam do kontaktu na PW lub GG 122690 razem możemy zdziałać wiele niż jedna osoba.


RE: Viralka udostępnij Facebook - mateusz2045 - 21-11-2016 22:38

Jakby ktoś umiał viralke zrobić to by raczej można było zauważyć na fejsie...


RE: Viralka udostępnij Facebook - aero2 - 21-11-2016 22:40

@[mateusz2045]
Możliwe, ale każdy kombinował sposobem 2x krzyżyk, albo z appki dialogiem, a ja myślę to inaczej obejść, przez co będzie to naturalne i prawie brak banów.Smile


RE: Viralka udostępnij Facebook - Ascoran - 21-11-2016 22:40

Tzn żeby użytkownik mógł wpisać w polu udostępniania dowolny tekst, a na fb pojawiał się zupełnie inny (wpisany przez nas)?
Może na przykładzie:
Użytkownik coś udostępnia i napisał "Nie polecam" i klika udostępnij. Na fb pojawia się ten post ale ze zmienioną treścią (zdefiniowaną przez nas) np "Skorzystaj już teraz! Watro!"
Jeśli o to chodzi to myślę że nie będę zbytniego problemu żeby to wykonać.

O to chodzi? Czy jeszcze coś innego?


RE: Viralka udostępnij Facebook - aero2 - 21-11-2016 23:50

@[Ascoran]

Okienko co wyskakuje po kliknięciu linku sharer.php trzeba jakoś zakryć, zmniejszyć, by nad nim kliknięcie fake buttonu aktywowało Opublikuj na Facebooku.

Jeśli umiesz i chcesz mi pomóc to zapraszam do kontaktu, podany w pierwszym poście, w temacie tego nie zrobimy, czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.


Viralka udostępnij Facebook - Coristo - 23-11-2016 22:06

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.