Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spacey the bird Zbieraj satoshi na androidzie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Spacey the bird Zbieraj satoshi na androidzie (/Temat-Spacey-the-bird-Zbieraj-satoshi-na-androidzie-140713)

Strony: 1 2


Spacey the bird Zbieraj satoshi na androidzie - lanpan - 21-11-2016 02:31

Kolejna giereczka na androida w której zbieramy BTC.

Po odpaleniu mamy wybór czy gramy dla zabawy czy na BTC. Oczywiście wybieramy tą drugą opcję Smile

Gra polega na omijaniu spadających kamieni i zbieraniu małych zioelonych ptaszków Smile

Co jakiś czas na dole ekranu pojawia się duży żółty ptak któremu oddajemy zebrane zielone ptaszki Tongue

Żeby oddac 1 ptaka trzeba raz najechać na tego żółtego. Więc jeśli mamy np trzy zielone musimy trzy razy najechać na żółtego.

Lepiej jednak nie oddawać wszystkich bo te małe zilone ptaszki to tez nasze życia Smile Im ich więcej tym więcej kamieni możemy przyjąć na czoło Tongue
Chociaż z drugiej strony im więcej ich uratujemy tym wiecej satoshi dostaniemy pod koniec gry Smile Trzeba znaleźć złoty środek Smile

W grze dostępne są powerupy (widoczne na dole ekranu podczas rozgrywki)

Najlepsza jest złota tarcza która po rozbiciu kamieni sypie monetami.
Monety wykorzystujemy w sklepie aby albo ulepszyc postać albo kupić dodatkowe powerupy.

Wypłata bezpośrednio na portfel. Minimum 5,500 satoshi

Tutaj link do filmiku pokazującego dokładnie rozgrywkę w grze:




A tu link do pobrania aplikacji Smile

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.emg.spaceythebird


Będę wdzięczny za wpisanie mojego ref kodu w seksji "Refferal bonus" dostajecie za niego 500 monet i 500 satoshiSmile kod to lanpan


RE: Spacey the bird Zbieraj satoshi na androidzie - PtaQ01 - 24-11-2016 10:58

Poszło z refem, dość przyjemna gierka Wink


RE: Spacey the bird Zbieraj satoshi na androidzie - PtaQ01 - 25-11-2016 01:26

Podczas zlecenia wypłaty wyskakuje komunikat o błędzie.. poczekam jeszcze bo może to tylko przez to że jest to jeszcze beta.


RE: Spacey the bird Zbieraj satoshi na androidzie - lanpan - 25-11-2016 04:09

ja osttanio wypłaciłem bez problemów... ;/

No i wszystko jasne:

"We have again got heavy hack attempts today. We have recognized another security flaw.
Payments are on pause while we patch the issue.
Thank you for beta testing this greatly helps to provide a smooth experience once we launch."

Ktos chciał ich shackowac i musieli troche poogarniac zabezpieczenia. Wypłaty s chwilowo wstrzmane.

Także nie ma się co martwić na razie Smile


RE: Spacey the bird Zbieraj satoshi na androidzie - patryk6176 - 17-12-2016 11:54

Ostatnio dostalem wyplate teraz zbieram na nastepna
@Edit kolejna wyplata zlecona na 10k


RE: Spacey the bird Zbieraj satoshi na androidzie - PtaQ01 - 18-12-2016 22:25

Mi już 4 przyszły, teraz 5 trochę długo idzie w porównaniu do reszty.


RE: Spacey the bird Zbieraj satoshi na androidzie - Fpysk - 20-12-2016 14:54

Jak dlugo ida wyplaty? Moja od 15.12 idzie i dalej nic..


RE: Spacey the bird Zbieraj satoshi na androidzie - patryk6176 - 22-12-2016 17:20

Kolejna wyplata zlecona poprzedniej jeszcze nie dostalem


RE: Spacey the bird Zbieraj satoshi na androidzie - DonWestbam - 22-12-2016 18:11

W takim razie poczekam z rejestracja aż dojdą wam wypłaty Wink Proszę o info jak coś


RE: Spacey the bird Zbieraj satoshi na androidzie - Fpysk - 22-12-2016 18:20

Dalej nic..