Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcesz zarabiać? Szukasz dobrego opiekuna/mentora? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Chcesz zarabiać? Szukasz dobrego opiekuna/mentora? (/Temat-Chcesz-zarabiac-Szukasz-dobrego-opiekuna-mentora-140692)



Chcesz zarabiać? Szukasz dobrego opiekuna/mentora? - marykok - 20-11-2016 15:01

Jeżeli chcesz zarabiać
Szukasz osoby, która pomoże Ci w zarobieniu dobrych pieniędzy, a ty posiadasz lub nie posiadasz żadnego doświadczenia to świetnie trafiłeś!

Pomogę Ci za darmo na każdym etapie zarabianie.
Jedyne co oczekuję w zamian to rejestracja z reflinku.

Kontakt ze mną najlepiej poprzez maila: [email protected] jest to mój prywatny e-mail i z każdą osobą rozmawiam osobiście. Nie wysyłam także wiadomości seryjnych, a każda osoba która chce ze mną współpracować i się bogacić a nawet zostać MILIONEREM musi mieć ze mną kontakt a ja z nią. Wysoka kultura osobista to obowiązek!

Jeśli czytanie sprawia Ci kłopot i jesteś leniem to nawet do mnie nie pisz ani nie czytaj treści poniżej.

Biznes jaki oferuję jest bardzo prosty i opłacalny.
Nie szukam nikogo na siłę także jeśli szkoda Ci czasu to nawet nie czytaj a tym bardziej nie pisz do mnie co to za biznes i jak możesz zarobić.

Moje dniówki rosną z dnia na dzień.

Działam w kilku biznesach także możesz ze mną współpracować tylko w jednym, który wybiorę indywidualnie dla każdej osoby lub we wszystkich jeśli jesteś na to gotowy.

Posiadam kalkulator, który pokaże Ci ile i w jakim czasie możesz zarobić.
Jeden z biznesów, w którym działam i większości osób proponuję na początek jest bardzo rentowny i działa już od 2010 roku a właściciel firmy zapewnia, że będzie działał do 2020 roku!

Proszę o kontakt tylko zainteresowane i zdeterminowane osoby. Nie szukam dużej ilości osób a treściwych, z którymi będzie się dobrze współpracowało i każdy będzie miał ze sobą kontakt.

Kontakt ze mną poprzez maila: [email protected] lub w wiadomościach prywatnych tutaj.


A zapomniałem dodać! Praca w jednej z firm jest tak ciężka że będziecie musili poświęcać AŻ 10 min dziennie... NIEDORZECZNE! A zarobić możecie za to możecie 100$ dziennie. Wszystko zależy jak bardzo jesteście zdeterminowani.

Nikogo nie zachęcam. Możliwe, że ty wcale nie potrzebujesz zarabiać pieniędzy za to co dotychczasowo robiłeś za darmo.


RE: Chcesz zarabiać? Szukasz dobrego opiekuna/mentora? - mikuss - 20-11-2016 15:32

Nie ma to jak kolejny byznesmen z koziej wolki naganiacz dawcow kasy do pewnychbyznesowbezryzyka gdzie nie ma ryzyka strataty a praca to tylko 10 min dziennie no i kazdy dawca zostanie przeciez milionerem beka

Załosny naganiaczu debili to szukaj gdzie indziej


RE: Chcesz zarabiać? Szukasz dobrego opiekuna/mentora? - Akaishi909 - 20-11-2016 15:44

@[mikuss]
Dlaczego akurat koziej wólki? Któryś raz już to czytam na tym forum Big Grin Było tam jakieś specjalne wydarzenie, czy jakaś inna cholera?


RE: Chcesz zarabiać? Szukasz dobrego opiekuna/mentora? - twardy - 20-11-2016 16:21

Jestes milionerem pstrykajacym fotki na weselach?


RE: Chcesz zarabiać? Szukasz dobrego opiekuna/mentora? - Wojtek574 - 20-11-2016 16:25

Jak nic RevShare Undecided


RE: Chcesz zarabiać? Szukasz dobrego opiekuna/mentora? - kvba - 20-11-2016 16:26

Dowiedziałem się na czym polega "mentorowanie" kolegi. Dostajemy refflinka i instrukcje w 3 punktach - zarejestruj sie, kup adpacki, dzięki za darmowy hajs.
Pozdrawiam. beka


RE: Chcesz zarabiać? Szukasz dobrego opiekuna/mentora? - twardy - 20-11-2016 16:32

(20-11-2016 16:26)kvba napisał(a):  Dowiedziałem się na czym polega "mentorowanie" kolegi. Dostajemy refflinka i instrukcje w 3 punktach - zarejestruj sie, kup adpacki, dzięki za darmowy hajs.
Pozdrawiam. beka

[Obrazek: tego_sie_nie_spodziewalem_2016-03-05_15-23-59.jpg]




RE: Chcesz zarabiać? Szukasz dobrego opiekuna/mentora? - mahuzz - 20-11-2016 17:04

Najlepsze jest samo określenie....


Płaczę beka

Do nowych na forum - nie korzystać, nie warto Tongue


Chcesz zarabiać? Szukasz dobrego opiekuna/mentora? - piotrekprorok - 20-11-2016 17:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.