Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] (/Temat-myrevchase-Zarabiaj-bez-inwestycji-140687)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] - marthinator - 02-12-2016 21:08

Witam Smile Zainteresował mnie program jednakże potrzebowałbym małej pomocy dydaktycznej ShuQi. Czy mógłbyś do mnie napisać na GG: 39603223 ? W zamian oczywiście zarejestruje się z Twojego linku Smile


RE: myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] - adik7276 - 02-12-2016 21:42

Więc wrócił. W sumie głupotą by było zamknąć program z groszowym zyskiem 16k $$ bo admin może go wielokrotnie pomnożyć jak tak dalej pójdzie i program będzie cieszył się popularnością.


RE: myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] - Luser - 03-12-2016 13:52

Niby strona wróciła, ale 01:00 wyklikałem reklamy, a naliczeń ni ma. Ktoś się spotkał z czymś podobnym? Smile


RE: myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] - ShuQi - 03-12-2016 14:09

@[Luser] Jakże miło że wszedłeś z refflinka Wink......



Odpowiedź znajduję się w wcześniejszych postach na Twoje pytanie.


RE: myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] - HTC - 03-12-2016 14:45

Ktos mi to przyblizy tez z refa sie zarejestruje. prosze na pw


RE: myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] - Luser - 03-12-2016 15:16

@shuqi A dlaczego miałbym wejść z reflinka? Temat założyłeś ty, ale nie tylko twoi refferale mogą w nim zadawać pytania i nie tylko ty możesz na nie odpowiadać Wink......


RE: myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] - ShuQi - 03-12-2016 16:03

@[Luser] Chociażby dlatego że to forma podziękowania która Ciebie nie kosztuje nic Wink Ale jak widać jak kraj nasz długi i szeroki, osób które miałby coś dać, nie dadzą a wolą wyrzucić nie brakujeWink


RE: myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] - adik7276 - 03-12-2016 17:01

(03-12-2016 15:16)Luser napisał(a):  @shuqi A dlaczego miałbym wejść z reflinka? Temat założyłeś ty, ale nie tylko twoi refferale mogą w nim zadawać pytania i nie tylko ty możesz na nie odpowiadać Wink......


Typowo polskie zachowanie Smile


RE: myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] - Luser - 03-12-2016 18:18

Zabawne jak szybko założyliście, że zarejestrowałem się tam dzięki temu tematowi Big Grin. Nie "podziękowałem", bo nie miałem za co, nie poprowadziłeś mnie przecież przez proces rejestracji, wpłaty bitcoinów, kupna adpacków, nie pomagałeś mi w zasadzie z niczym, prawda? A "typowo polskie" i "jak kraj nasz..." to schowajcie proszę do kieszeni i nie róbcie offtopu Smile. Forum jest do zadawania pytań i udzielania odpowiedzi. Jak boli- odpowiadać nie trzeba.


RE: myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] - Whiteman - 05-12-2016 11:25

No na próbę 02.12 wpłaciłem 2$. Jak narazie pending