Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] (/Temat-myrevchase-Zarabiaj-bez-inwestycji-140687)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: myrevchase [Start za 12 godzin!] - ShuQi - 24-11-2016 10:30

Temat wygląda tak, reklamy(5 do oglądnięcia) działają "wstecz" czyli jeżeli wczoraj obejrzeliśmy 5 reklam to dziś będziemy mieć naliczenia, jeżeli dziś nie obejrzymy reklam to jutro nie będziemy mieć naliczeń, tak to wygląda Wink

Dlatego też miałeś taki problem z naliczeniami, najwidoczniej nie obejrzałeś dnia poprzedniego reklam Wink ( ja zawsze oglądam 5 lub więcej dla pewności)
Naliczenia godzinowe z paczki 5$ to: 0.0105

Wersja otrzymana od admina:
For example , everyone earn $0.0105 / h for every pack of $5 today, if yesterday was clicked over 5 ads. The counter will be reset on 01.00 AM ( GMT + 2 ).


RE: myrevchase [Start za 12 godzin!] - Whiteman - 24-11-2016 10:40

ShuQi, też czekałes żeby się pojawiły adpacki na koncie?


RE: myrevchase [Start za 12 godzin!] - ShuQi - 24-11-2016 10:42

Whiteman tak, lecz u mnie to poszło sprawnie (kupiłem je na samym samym początku)
Sądzę że cały proces nie jest automatyczny lecz admin dodaje paczki ręcznie. Napisałem także z tą sprawą już do niego( swoją droga pewnie ma mnie już dość, cały czas o coś pytam)


RE: myrevchase [Start za 12 godzin!] - Whiteman - 24-11-2016 10:45

Spoko, dzięki Smile


RE: myrevchase [Start za 12 godzin!] - ShuQi - 24-11-2016 10:46

Proponuje rozwiązanie które sam stosuje a mianowicie zarabianie (nawet bez inwestycji) czyli klikanie w reklamy Wink Za to także mamy naliczenia na swoje konto, konto gdzie możemy zakupić adpacki bądź wypłacić $$ Smile


RE: myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] - Whiteman - 24-11-2016 13:08

A to wiem wyklikalem już wszystko Smile paczki nadal nie ma, no ale cierpliwie czekam


RE: myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] - migbor - 24-11-2016 15:40

No tak, ja dzień wcześniej nie klikalem, bo mi się nie chciało :-)
Swoją drogą gdyby admin podał dokładniejsze informacje wcześniej, to by nie dostawał teraz tylne prostych pytań :-).
Fajnie i regularnie cały czas nalicza :-)


RE: myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] - Whiteman - 24-11-2016 15:43

Minęło już dobrych kilka godzin i dalej nie mam paczki....


RE: myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] - Luser - 24-11-2016 19:58

Cześć, pytanie. Czy poza zakupem paczek i wyklikaniem dziennie kilku reklam muszę robić w programie coś jeszcze żeby zarabiać?
Pozdrawiam Smile.


RE: myrevchase [Zarabiaj bez inwestycji!] - Whiteman - 24-11-2016 20:13

Dobra paczki są wszystko okej Smile trochę długo trwało ale ważne że jest