Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do czegoś lepszego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Droga do czegoś lepszego (/Temat-Droga-do-czegos-lepszego-140676)



Droga do czegoś lepszego - Kicrebor - 19-11-2016 22:31

Witajcie! Mam na imię Robert mam 22 lata, mieszkam w lubelskim. Na co dzień pracuję gdzie otrzymuję troszkę więcej niż krajową ale i tak w stosunku do wkładanej pracy to mało! Ale cóż trzeba brać sprawy w swoje ręce! Więc tak to forum polecił mi mój serdeczny przyjaciel @[paweuq] . Kończy się rok 2016, na początku roku 2018 planujemy nasz ślub z moją przecudowną dziewczyną Heart . Dlatego muszę teraz wykonać coś co w przyszłości zapewni nam jakąś przyszłość. Dlatego postanowiłem że stworzę stronę którą będę próbował pozycjonować. Coś jak @[vasaki] . Przeczytałam jego dziennik/poradnik i trochę staram się dokładać od siebie. Nie mówię, że suby to coś stabilnego ale dzięki temu zdobędę trochę pieniędzy na inne projekty! O SEO mam jakieś pojęcie więc coś tam już robię! Wykonałem już większość kroków z dziennika vasakiego jendak pozycje nie są jakieś zadowalające ale raczej ich brak(Ale to przez to, że nisza trochę z większą konkurencją)! Ale to dopiero początki. Dziennik założyłem po to aby dokumentować i motywować się do ciężkiej pracy, bo mój cel ma dla mnie ogromnie ważny! Bo nie robię tego tylko dla siebie ale dla mojej przyszłej rodziny.

Cele na przyszły tydzień:
  • Dodać po 10 artykułów na zaplecza
  • Stworzyć FP blogów zapleczowych oraz dodać posty z linkami do blogów

I to tyle zadań na ten tydzień, i tak to będzie trudne do wykonania. Chyba ze znacie jakiś program/stronę do dodawania synonimów, nie chodzi mi o to mieszarkę/spinner.

Jutro wstawię aktualne pozycje mojej strony!

Miłego weekendu życzę! Big Grin

Oto i staty Big Grin
[Obrazek: 842334f25028f83bmed.png]


Droga do czegoś lepszego - Vasaki - 17-02-2018 08:04

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Droga do czegoś lepszego - Vasaki - 25-02-2018 10:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.