Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Posiadam Bazy Mailingowe i sms, potrzebuje porady. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Posiadam Bazy Mailingowe i sms, potrzebuje porady. (/Temat-Posiadam-Bazy-Mailingowe-i-sms-potrzebuje-porady-140666)

Strony: 1 2


Posiadam Bazy Mailingowe i sms, potrzebuje porady. - gallmon994 - 19-11-2016 16:00

Witam, jestem nowym użytkownikiem ale moje zarobki sięgają czasów easysub.pl, nie ukrywam easysub pozwolił mi tyle zarobić ile do dzisiaj nie zarobiłem ale wszystko co dobre szybko Się kończy.

Od paru dni gromadzę bazę adresów email oraz do większości z tych emali posiadam numer telefonu oraz imię. Dziennie wykręcam ponad 200 maili, na obecną chwile mam ich 10 tyś + około polowe z tego nr telefonów, maili nie pozyskuje żadnym botem oraz nie kupuje, nie zbieram ich także poprzez loading-page, maile są realne i używane, mój sposób jest niszowy i wyszedł z przypadku Lol Szukam kogoś kto działał w tym kierunku i ma o tym jakieś pojęcie oraz wie coś na ten temat. Mogę ten pomysł przenieść na inne kraje bez problemu. Obecnie 90% to kobiety, kochające mode, prace.

Ma ktoś jakiś pomysł jak wykorzystać te numery telefonów i maile Tongue?


RE: Posiadam Bazy Mailingowe i sms, potrzebuje porady. - mahuzz - 19-11-2016 16:32

Jak to jak?
Albo bazę sprzedajesz, albo wysyłasz mailing dla kogoś, albo sam wysyłasz mailing. A to, co z tym zrobisz to Twoja sprawa Wink


RE: Posiadam Bazy Mailingowe i sms, potrzebuje porady. - selfie - 19-11-2016 16:41

Masz oczywiście ich zgodę? Smile


RE: Posiadam Bazy Mailingowe i sms, potrzebuje porady. - NeedDolar - 19-11-2016 22:50

(19-11-2016 16:41)selfie napisał(a):  Masz oczywiście ich zgodę? Smile

To jest bardzo istotne Wink


RE: Posiadam Bazy Mailingowe i sms, potrzebuje porady. - szykiryki - 20-11-2016 09:31

Jak nie masz zgody tych osob na otrzymywanie informacji handlowych, to możesz sobie wydrukować na kartkach i zrobić z nich np. tapete na ściane. Całkiem oryginalnie by to wyglądało.

Jak masz zgode- autoresponder i masowa wysyłka maili. Jak to kobiety, to dobierz jakis program partnerski w temacie urody/odchudzania/dzieci itp.


RE: Posiadam Bazy Mailingowe i sms, potrzebuje porady. - NeedDolar - 20-11-2016 11:21

(20-11-2016 09:31)szykiryki napisał(a):  Jak nie masz zgody tych osob na otrzymywanie informacji handlowych, to możesz sobie wydrukować na kartkach i zrobić z nich np. tapete na ściane. Całkiem oryginalnie by to wyglądało.

Jak masz zgode- autoresponder i masowa wysyłka maili. Jak to kobiety, to dobierz jakis program partnerski w temacie urody/odchudzania/dzieci itp.

Nie jestem pewien więc zapytam. Czy jeżeli to są adresy firmowe oraz numery telefonów komórkowych firm to czy taka zgoda jest też potrzebna? Ponieważ adresy i numery firm możemy znaleźć w CEIDG czy tez na wielu portalach.


RE: Posiadam Bazy Mailingowe i sms, potrzebuje porady. - szykiryki - 20-11-2016 11:50

Oczywiscie, ze jest potrzebna.

Najpierw wysyłasz zapytanie:
Czy chcą Państwo otrzymywać informacje na taki i taki temat.

Jeśli wyrażą zgodę- wysylasz, jesli nie- to spam- karalna sprawa, jak ktoś się uprze to pociągnie Cię do odpowiedzialności.


RE: Posiadam Bazy Mailingowe i sms, potrzebuje porady. - gallmon994 - 20-11-2016 12:41

Nie jest potrzebna. Na freshmailu jak wysłasz maile to masz do wyboru informowanie o danych itp. Poczytaj trochę.


RE: Posiadam Bazy Mailingowe i sms, potrzebuje porady. - selfie - 20-11-2016 13:04

(20-11-2016 12:41)gallmon994 napisał(a):  Nie jest potrzebna. Na freshmailu jak wysłasz maile to masz do wyboru informowanie o danych itp. Poczytaj trochę.

Przy zbieraniu maili osoby z twojej bazy powinny wyrazić zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.


RE: Posiadam Bazy Mailingowe i sms, potrzebuje porady. - gallmon994 - 20-11-2016 14:55

Można to zrobić później i zgodnie z prawem. Wink