Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blogger - jak zmienic nazwe w adsence? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Blogger - jak zmienic nazwe w adsence? (/Temat-Blogger-jak-zmienic-nazwe-w-adsence-140660)



Blogger - jak zmienic nazwe w adsence? - DiantonD - 19-11-2016 10:46

Witam. mam taki problem ponieważ zmieniłem ostatnio nazwę bloga i jest inny adres...lecz gdy chce wyslac formularz zgłoszeniowy do adsence widnieje tam stary adres i ni hu hu nie da się tego zmienić. Po zalogowaniu do adsence nie mogę wejść w ustawienia bo od razu widnieje ten formularz...proszę o pomoc dostałem taki email od nich



Dziękujemy za zainteresowanie programem Google AdSense. Z przykrością informujemy, że po sprawdzeniu zgłoszenia nie możemy obecnie przyjąć Cię do programu AdSense.

Nie przyjęliśmy zgłoszenia z powodów podanych poniżej.

Nie można sprawdzić Twojej witryny: Podczas sprawdzania witryny http://tunazwabloga.blogspot.com okazało się, że jest ona wyłączona lub niedostępna. Jeśli Twoje zgłoszenie zostało wysłane przez partnera hostingowego AdSense, np. YouTube lub Bloggera, oznacza to, że podczas sprawdzania Twoja witryna była niedostępna lub usunięta.

Lecz tego nie da się zmienić.....


Blogger - jak zmienic nazwe w adsence? - Hybrid1990 - 10-10-2021 14:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.