Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blogger - Ad sence odrzuca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Blogger - Ad sence odrzuca (/Temat-Blogger-Ad-sence-odrzuca-140659)



Blogger - Ad sence odrzuca - DiantonD - 19-11-2016 10:25

Witam. mam takie pytanie ile trzeba mieć dziennie wyświetleń na blogu, żeby adsence mnie zaakceptowało? Posiadam bloga kulinarnego juz ponad miesiąc. Mam dziennie ok 500 wyświetleń ale to chyba za mało? Ile mniej więcej trzeba mieć żeby mnie adsence w końcu zaakceptowało i żeby zacząć zarabiać na reklamach? Jeszcze jedna sprawa. Zmieniłem ostatnio nazwe strony z prosta na tania, lecz gdy klikam na wyślij formularz do adsence to tam jest dalej stara nazwa czyli " prosta " i nie da sie tego zmienic...może to przez to?


RE: Blogger - Ad sence odrzuca - dazy19 - 19-11-2016 11:54

Wiek domeny jest wazny i przez dluzszy czas musisz miec historie swoich odslon ze jest warto z Toba podpisac umowe jaka jest podpiecie adsence. Jesli masz dluzsze wejscia niz 20 s czasowo podepnij skrypt pop ad z adf.ly albo sh.st i hajsy z neta beda calkiem prawilne Smile


RE: Blogger - Ad sence odrzuca - Muraszczyk - 16-05-2017 01:48

Wyświetlenia nie mają tutaj znaczenia. Liczy się ilość treści na Twojej stronie i to na ile jest wartościowa. Także popraw content i zgłoś stronę ponownie Smile