Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Całkiem dobrze płatne faucety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Całkiem dobrze płatne faucety (/Temat-Calkiem-dobrze-platne-faucety-140653)



Całkiem dobrze płatne faucety - dasdad - 19-11-2016 03:11

x


RE: Całkiem dobrze płatne faucety - bartekbtm - 19-11-2016 14:27

Rozumiem, że każdy chce mieć reffów, ale wypada też podać czyste linki.
Poza tym, na 5 stron tylko w jednym przypadku opisałeś ile dostajemy, więc do odnosząc się do pozostałych:
1. ile dostajemy na jaki okres czasu?
2. jakieś dowody wypłat?
3. co do 1 epay jakie kraniki polecasz? faucetbox(choć mają go zamknąć) też ma na stronie całą liste kraników, więc podanie linku do ogólnej listy jeszcze wciskając ref jest słabe.


RE: Całkiem dobrze płatne faucety - Poldek - 19-11-2016 14:37

(19-11-2016 03:11)dasdad napisał(a):  http://fieldbitcoins.com/?ref=0ue8o6ar415021
Wszystko jak przy moonbit tyle że zbiera się trochę wolniej.

http://fieldbitcoins.com/?ref=0ue8o6ar415021
Płacą za otwieranie stronek, jest całkiem wygodnie i nie złośliwie skonstruowana dla użytkownika, można odpalać stronki, przełączać na inną kartę a czas leci. moją kilka lvl wg których płacą, wystarczy zaglądać raz dziennie na kilka minut. min do wypłaty to 0.0001btc


heh to wkońcu jak? smutny


RE: Całkiem dobrze płatne faucety - dasdad - 19-11-2016 15:49

A więc kilka błędów poprawiłem między innymi dodałem czyste linki. Dzieki za wytknięcie - jestem tu nowy Smile

co do pytań bartekbtm
1. postarałem się to opisać najlepiej jak potrafię, dużo zależy od waszego wkładu pracy

2. nie widzę sensu w dodawaniu dowodów wypłaty... jak pewnie zauważyłeś dodałem też linki z ref i gdybym nie miał sprawdzonych stronek z których robiłem już wypłaty to po co miałbym je dodawać i nabijac hajs komuś kto te stronki stworzył. Możesz mi wierzyć na słowo ale nikt nikogo nie zmusza.

3. nie jest to lista faucetów tylko rotator. Znaczy to tyle, że odpalasz przeglądanie faucetów i masz górny pasek zarządzania. Możesz przełączać się do następnego losowego fauceta jednym kliknięciem a przy okazji wyświetla zakres realnych claimów przez ich serwis i czas co jaki można wrócić lub też jak na faucetbox można wybierać je pojedynczo z listy. Wszystkie claimy lądują na głównym koncie jak w przypadku faucetbox.


RE: Całkiem dobrze płatne faucety - mikuss - 19-11-2016 16:07

Kolego wszystkie te faucet mamy opisane na forum
Twój temat jest zwykłym spamem byle reflinki zamieścić i trafi do kosza bo tam być powinien

@[Majka]


RE: Całkiem dobrze płatne faucety - dasdad - 20-11-2016 03:30

(19-11-2016 16:07)mikuss napisał(a):  Kolego wszystkie te faucet mamy opisane na forum
Twój temat jest zwykłym spamem byle reflinki zamieścić i trafi do kosza bo tam być powinien

A tego akurat nie wiem, nie widziałem. Na wszystkie te stronki trafiałem przypadkiem możnaby powiedzieć i jest to moja żmudna praca, noce spędzone przed monitorem, pot i masa wypalonych fajek - przeglądając ich setki i odrzucając te gdzie były nie adekwatne zarobki do spędzonego czasu lub nie wypłacały marnując mój czas. Pisałem z dobrych chęci żeby się podzielić, nawet jeżeli już gdzieś coś było na niektóre z nich to mam nadzieję że wprowadziłem coś nowego. Jak ktoś na ref się zdecyduje to miły dodatek za mój spędzony przy tym czas, aczkolwiek po małej poprawce jak widać dodałem też czyste linki jeżeli ktoś uważa, że na ref nie zasłużyłem Smile
Czekam też na propozycje od innych może dzięki komuś załapie się na coś ciekawego i z pewnością jeżeli mnie jeszcze na tym nie było to się odwdzięczę ref i to bez żalu pośladów, że gdzieś - ktoś 6 miesięcy temu postował o tym, a nigdy nie wiadomo kiedy kurek od kraniku zakręcą. Dobre rady też chętnie przyjmuję.
Nie warto pośladów spinać Smile

Pozdrawiam


Całkiem dobrze płatne faucety - Majka - 20-11-2016 09:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.