Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mecenas - dziennik pracy + porady - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Mecenas - dziennik pracy + porady (/Temat-Mecenas-dziennik-pracy-porady-140638)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Mecenas - 29-12-2016 01:14

Dziękuje ponownie za odzew.

Tak jak już wspominałem, w biznesie internetowym pracuję od roku, przez ten czas przeczytałem wiele ogólnodostępnych poradników (nigdy nie zakupiłem żadnego płatnego poradnika, ani nie posiadam poradnika od użytkownika @[mysc]), treści w nich zawarte pomogły mi w zarobku internetowym. Uważam również, że jestem osobą na tyle rozgarniętą, że potrafię sam wyciągnąć wnioski, nie wspierając się przy tym postami użytkownika @[Kiljan]

@[mysc] ze swojej strony Cię oficjalnie przepraszam, jeśli Twój interes ucierpiał przez moje wpisy lub poczułeś się urażony.


Podsumowując, bardzo proszę moderatorów @[MaLiN] @[Majka] @[piotrekprorok] o podjęcie stosownych decyzji dotyczących wynikłej sytuacji. Jeśli postanowicie, że treści które opisywałem w podsumowaniach dni wyznaczonych przez użytkownika @[mysc] powinienem usunąć, tak też poczynię. Jak wspominałem już, jestem osobą bezkonfliktową, za porady w dzienniku nie czerpałem korzyści majątkowych, więc dla mnie jest to obojętne czy zostaną na swoim miejscu, czy będą usunięte. Uważam, że również bez nich mój dziennik jest wartościowy, a ja dalej chętnie będę pomagał osobom nowym.

Jako autor dziennika, bardzo proszę o zaprzestanie dyskusji i poczekanie, aż moderatorzy uznają co dalej zrobić w wynikłej sytuacji. Liczę na pozytywne zakończenie zarówno dla mnie, jak i dla @[mysc]


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - mysc - 29-12-2016 21:23

(29-12-2016 01:14)Mecenas napisał(a):  [...]
@[mysc] ze swojej strony Cię oficjalnie przepraszam, jeśli Twój interes ucierpiał przez moje wpisy lub poczułeś się urażony.
[...]

Interes na szczęście nie cierpi w takich sytuacjach, wręcz przeciwnie.
Przeczytałem sobie wszystko raz jeszcze, na spokojnie, i uważam, że mijasz sie z prawdą. Dla mnie to ewidentne redagowanie moich słów, szczególnie widać to po pierwszym i ostatnim ("najpopularniejsze błędy") poście przedstawionym na screenie : http://images81.fotosik.pl/252/e56a827bf420d4b2.png . Nie przekonasz mnie tutaj do zbiegu okoliczności, bo tych zbiegów jest zbyt dużo.

Tak jak napisałem wcześniej, nie chcę już tej sprawy drążyć i dyskutować o tym kto ma rację, skoro się wypierasz. Wczoraj napisałem, że wszystkie "Twoje" porady mogą zostać - a każdy z czytających sam sobie wyrobi opinię po dojściu do tego etapu i zapoznaniu się z "porównaniem" - i to zdanie podtrzymuję Smile

Tak więc @[Majka], @[MaLiN] - przepraszam za "fatygę". @[Mecenas] - możemy uznać temat za zakończony.


(29-12-2016 01:00)Kiljan napisał(a):  mysc, zastanawiałeś się może czy twój poradnik nie jest dostępny w necie? [..]

@[Kiljan], oczywiście - regularnie sam go szukam żeby się upewnić. Publicznie nie jest nigdzie wystawiony, ale przesyłany między użytkownikami - na pewno. Pamiętam syt. w której ktoś do mnie napisał : "Słuchaj mysc, mam juz Twój poradnik bo kolega mi go wysłał. W takim razie mogę jakoś taniej dostać dostęp do aktualizacji, skoro już go mam?" Smile Jasna sprawa, że nad tym się do końca nie zapanuje - ale robię co mogę :>


Pozdrawiam
mysc


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - fusek - 29-12-2016 21:42

Podatawowa zasada jest taka winny sie tlumaczy. Nie znam Cie mysc, ale musze przyznac racje. Teksty wygladaja jak zedytowane z poradnika.


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - HunteroS - 29-12-2016 22:12

Nawet jeżeli było by tak że one je przeredagował (a nie zrobił tego) to nie naraził cię na straty wiec jakiekolwiek wypowiedzi na ten temat są zbędne i mogliście to załatwić między sobą anie robić afery na pół Forum żeby zabłysnąć


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Mikey - 01-01-2017 16:35

Będziesz kontynuował dziennik? Big Grin


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Bazyl - 01-01-2017 16:49

Odpowiedz masz w podsumowaniu dziennika Big Grin


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Mecenas - 02-01-2017 19:50

Okres świąteczne za nami. Kac sylwestrowy minął, czas wrócić do interesów. Dziękuje za wszystkie głosy oddane na mnie w dzienniku. Tak jak pisałem, będę prowadził dziennik dalej, jednak mniej sporadycznie. Postaram się na dniach ogarnąć większe podsumowanie z ostatnich dni.


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - jarekxD - 09-02-2018 16:25

@[Mecenas] co tam przez rok porabiałeś? Big Grin