Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mecenas - dziennik pracy + porady - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Mecenas - dziennik pracy + porady (/Temat-Mecenas-dziennik-pracy-porady-140638)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Karewer - 26-12-2016 18:56

@[Mecenas], dobry człowieku, podałbyś mi swoje GG na PW? Mam pytanko, a zarazem ogromną prośbę Smile


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - jarekxD - 26-12-2016 19:16

Uuuu! W takim razie czekamy na rozdanie nisz Smile Akurat szukam czegoś pod seo, kto wie może sie uda Tongue


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - SurpriseYT - 26-12-2016 20:33

Jestem chetny pod nisze ktora bede rozwijac w dzienniku w nowym rokuSmile


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Tindamer - 27-12-2016 11:36

@[Mecenas] Pamiętaj najpierw masa potem rzeźba Smile


Gratuluję zrealizowanych celów. Głos oczywiście oddany na Ciebie. Wygraną masz już raczej w kieszeni. Obyś w nowym roku zarobił jeszcze więcej.

A tak btw. podobno jakieś nisze są tu rozdawane Jerk2 Jerk2 Jerk2. A tak całkiem serio to moim zdaniem najuczciwszym sposobem wybrania zwycięzców byłoby następujące losowanie. Mianowicie każdej osobie która zagłosowała na Ciebie w ankiecie i spełnia wymagania (Głosować mogą osoby zarejestrowane przed 20.12.2016. ) przypisać numerek od 1 do ... i potem zrobić losowanie. Mam nadzieję że pomogłem.

Pozdrawiam


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Mecenas - 27-12-2016 12:16

(26-12-2016 18:27)Bazyl napisał(a):  Jeszcze dasz radę się objadać? :O

Jedzenia nigdy mało impreza

(26-12-2016 18:56)Karewer napisał(a):  @[Mecenas], dobry człowieku, podałbyś mi swoje GG na PW? Mam pytanko, a zarazem ogromną prośbę Smile

Łap, 61141453 tylko pojawię się na GG dopiero około 29.12, bo tak wrócę od rodziny ze świąt.

(26-12-2016 19:16)jarekxD napisał(a):  Uuuu! W takim razie czekamy na rozdanie nisz Smile Akurat szukam czegoś pod seo, kto wie może sie uda Tongue

Niestety, nisze o których pisałem nie są pod SEO. Jest to kilka pomysłów, które może ktoś wykorzystać lub naprowadzi go na jakiś ciekawy pomysł. Nie jest to nic wielkiego, więc nie nakręcać się na kurę która znosi złote jaja



(27-12-2016 11:36)Tindamer napisał(a):  A tak btw. podobno jakieś nisze są tu rozdawane Jerk2 Jerk2 Jerk2. A tak całkiem serio to moim zdaniem najuczciwszym sposobem wybrania zwycięzców byłoby następujące losowanie. Mianowicie każdej osobie która zagłosowała na Ciebie w ankiecie i spełnia wymagania (Głosować mogą osoby zarejestrowane przed 20.12.2016. ) przypisać numerek od 1 do ... i potem zrobić losowanie. Mam nadzieję że pomogłem.

W sumie bardzo ciekawy pomysł. Tylko raczej myślę zrobić zbieranie numerków w innym miejscu. Nie chce nikogo namawiać na głosowanie na mnie, a to by pod takie zagrania podchodziło. Coś wykombinuje, ale to bliżej Sylwestra, teraz mam pełno roboty. Wystarczyły 4 dni bez komputera Xpokerface


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Dragcio - 27-12-2016 12:24

Gratuluję wygranej! Świetny dziennik który zmotywował mnie do postawienia swojej strony, dzięki wielkie Big Grin.


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - mysc - 28-12-2016 22:11

Drogi Mecenasie, kilka niezależnych osób poleciło mi przyjrzenie się Twojemu dziennikowi - tak też zrobiłem Smile

W sumie zwróciłem uwagę przede wszystkim na porady, które umieszczałeś pod koniec wpisów i już w pierwszym dniu rozpoznałem "własny ton". Nie czytałem całości, ale porady z dni : 1, 2, 3, 11, 12 na pewno są przeredagowane z tego poradnika, którego na dodatek ode mnie nie kupiłeś.


Dla zainteresowanych podsyłam porównanie : http://images81.fotosik.pl/252/e56a827bf420d4b2.png


Muszę Ci przyznać, że "mądrze prawisz" - szkoda, że nie są to Twoje autorskie porady. W sumie przymknąłbym na to oko - gdybym miał Cię chociaż na liście kupujących, Ty natomiast nie dość, że nic ode mnie nie kupiłeś - to jeszcze cytujesz publicznie płatny poradnik jako własny (tak wiem, że trochę pozmieniałeś).


Wobec powyższego - Ciebie proszę o usunięcie kopiowanej treści LUB wyraźne wskazanie źródła, a administrację forum o wyciągniecię adekwatnych do sytuacji konsekwencji.


Pozdrawiam
mysc

@[Majka], @[MaLiN], @[surfer0700]


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - MaLiN - 28-12-2016 22:26

@[Majka] co robimy z delikwentem?

@[Mecenas] co masz do powiedzenia w tej sprawie i czy zastosujesz się do postu @[mysc]a ?
(28-12-2016 22:11)mysc napisał(a):  Wobec powyższego - Ciebie proszę o usunięcie kopiowanej treści LUB wyraźne wskazanie źródła, a administrację forum o wyciągniecię adekwatnych do sytuacji konsekwencji.

W dodatku co o tej sytuacji uważa @[Kiljan] oraz @[FireMedia], którzy są organizatorami konkursu w którym Mecenas bierze udział. Czy pozwalacie na stosowanie takich praktyk? I czy ewentualnie jakieś konsekwencje zostaną przez Was wyciągnięte dla autora dziennika?


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Majka - 28-12-2016 22:31

Czekamy na szybkie edytowanie postów i usunięcie kopiowanych treści bez zgody autora. Następnie chętnie przeczytam wypowiedź mecenasa co do rozpowszechniania cudzych treści.


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - szatanek - 28-12-2016 22:38

Czytam cię od początku, mimo że się nie wypowiadam, to cały czas czytam i próbuje wyciągnąć wnioski z twych rad Smile. Jak coś to jestem chętny na nisze Smile