Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mecenas - dziennik pracy + porady - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Mecenas - dziennik pracy + porady (/Temat-Mecenas-dziennik-pracy-porady-140638)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - divx86 - 21-11-2016 10:56

Ciekawy dziennik, dobre porady dla "nowych" w prostych słowach, będę na pewno śledził Cool

Powodzenia Cool


Mecenas - dziennik pracy + porady - jarekxD - 21-11-2016 14:36

Super dziennik, a o autorze juz nie muszę wspominać Wink Śledzę i będę śledził!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - MartinS - 21-11-2016 15:07

Ten dziennik powinien być przykładem dla niejednego, który postanawia prowadzić swój własny. Nie mogę się do niczego przyczepić (no może.. jednego zera brakuje każdego dnia Tongue). Powodzenia Mecenasie!


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Itaru - 21-11-2016 15:52

Takie dzienniki są naprawdę warte uwagi, a co więcej bardzo przyjemnie się czyta Smile Powodzenia w zarobkach !


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Mecenas - 21-11-2016 16:38

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Na tym mi właśnie najbardziej zależy prowadząc ten dziennik, żeby był przejrzysty i czytelny najbardziej dla osób nowych. Każdy kiedyś zaczynał i wiadomo jak na początku jest trudno ruszyć, najdrobniejsze porady bywają najcenniejsze.

(21-11-2016 15:07)MartinS napisał(a):  Ten dziennik powinien być przykładem dla niejednego, który postanawia prowadzić swój własny. Nie mogę się do niczego przyczepić (no może.. jednego zera brakuje każdego dnia Tongue). Powodzenia Mecenasie!

Dzięki szefie. Brakuje jednego zera, tutaj się zgodzę. Jeśli dziennik będę prowadził za jakieś 3-4 miesiące i dalej będziesz go śledził to wtedy powinieneś doczekać tego momentu Big Grin Jednak na razie zaczynamy stopniowo budowanie wszystkiego od podstaw, małymi krokami do celu i powrócą dawne dniówki.


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Mecenas - 22-11-2016 15:55

[Obrazek: 2rzooib.jpg]

[Obrazek: f9pmyg.jpg]
Jeśli ktoś ma jakieś pytania to zapraszam na PW lub GG 61141453
Dziękuje za wszystkie komentarze i wiadomości, które otrzymałem. [/align]


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Tindamer - 23-11-2016 16:34

Fajny dziennik, czekam na więcej Smile

Powodzenia


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Mecenas - 23-11-2016 19:31

[Obrazek: f59f0j.jpg]


[Obrazek: f9pmyg.jpg]
Jeśli ktoś ma jakieś pytania to zapraszam na PW lub GG 61141453
Dziękuje za wszystkie komentarze i wiadomości, które otrzymałem.



RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Mecenas - 24-11-2016 01:00

[Obrazek: wrm79y.jpg]

[Obrazek: f9pmyg.jpg]
Jeśli ktoś ma jakieś pytania to zapraszam na PW lub GG 61141453
Dziękuje za wszystkie komentarze i wiadomości, które otrzymałem.



RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Bazor - 24-11-2016 20:26

Świetny dziennik, najlepszy jak dotąd, które tutaj czytałem. Poruszasz rzeczy ważne i niesiesz dużo pomocy początkującym jak i twoje przemyślenia dają odpowiedź dla wielu zastanawiających się jak zacząć. Życzę samych sukcesów i więcej ludzi z takim podejściem !