Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mecenas - dziennik pracy + porady - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Mecenas - dziennik pracy + porady (/Temat-Mecenas-dziennik-pracy-porady-140638)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Mecenas - 20-12-2016 15:44

...


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - ToxicIce - 20-12-2016 16:51

Potwierdzam, że dostałem poradnik. Na pierwszy rzut oka wygląda bardzo przyjemnie i przejrzyście, w wolnej chwili na pewno przeczytam. Big Grin


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Tindamer - 20-12-2016 17:09

Poradnik przeczytałem i dla mnie jako osoby początkującej w dziedzinie pozycjonowania był bardzo interesujący. Fajnie z Twojej strony że dzielisz się z osobami początkującymi wiedzą która posiadasz. Nie pozostaje mi nic innego jak napisać Dziękuję Heart.

Pozdrawiam Cool


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - AlphaStalker - 20-12-2016 17:59

Poradnik właśnie przeczytałem Smile Co mogę powiedzieć na świeżo po przeczytaniu jako początkujący? Zawiera dużo sensownej i zrozumiałej treści (zaznaczam po raz drugi, że jestem żółtodziobem), jest przydatny i jak będę tworzył jakąś własną stronę czy cosik na pewno skorzystam Smile
Czy mogę coś jeszcze dorzucić? Hmm, tak, a będzie to szczególnie skierowane do autora, Mecenasa Smile Mianowicie sam jako ja nie wiem dokładnie co się działo wcześniej w dzienniku, może to to co napisałeś w poradniku, może nie, ale jeśli nie to sądzę, że dla wielu, szczególnie dopiero zaczynających czytanie i zdobywanie wiedzy na forum, mogłoby być przydatne spisanie właśnie porad i wniosków z dziennika w jakiś kolejny poradnik Smile Czemu? Prosta sprawa, dużo lepiej się czyta kiedy wszystko mamy w jednym pdf'ie, niż jak musimy skakać po (w tym wypadku) 16 stronach dziennika i doszukiwać się tego co nas interesuje Smile A potem kiedy zapomnimy to po raz kolejny skakać i szukać Smile

To by było chyba na tyle, jak najbardziej oceniam ten poradnik na duży +, reput się należy i 5 gwiazdek dla tematu też poleci Wink
Czekam na następne! Smile


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Dante_/ - 20-12-2016 22:25

@[Mecenas]
A do mnie nie trafił Xpokerface

@Edit
Nie doczytałem, wysyłam już PW.


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - SlusseR - 20-12-2016 22:41

Właśnie skończyłem czytać poradnik. I choć już trochę zaczynam ogarniać pozycjonowanie to i tak dowiedziałem się czegoś nowego i ciekawego. Także polecam jak najbardziej początkującym. Smile


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - schab - 20-12-2016 22:46

Mega dziennik, powodzenia w dalszym zarabianiu!


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Mecenas - 20-12-2016 23:19

Dzięki za wszystkie komentarze Smile Poradnik wysłałem do każdej jednej osoby, która się zgłosiła w temacie jednak do wielu osób wiadomość nie dotarła z powodu braku danej osoby na liście znajomych.

Każdy kto był zapisany, a nie otrzymał poradnika niech odezwie się do mnie na PW Smile


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Deoes - 21-12-2016 00:20

Mini-recenzja:
Poradnik, który otrzymałem zawiera podstawowe informacje dot. SEO, które są niezbędne by rozpocząć przygodę z pozycjonowaniem. Autor opisuje najważniejsze aspekty pozycjonowania w krótki i zrozumiały sposób.
Wizualnie poradnik też trzyma wysoki poziom, optymalna ilość obrazków, duża ilość nagłówków zdecydowanie sprawiają, że poradnik nie jest monotonny. Czekam na kolejną część Big Grin


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Dante_/ - 21-12-2016 10:17

Poradnik w bardzo łatwy sposób do zrozumienia napisany, w poradniku jest napisane co robić,a czego nie. Także w poradniku jest opisany dobrze WP, jakie wtyczki używać etc., ale co najważniejsze to poradnik jest PRZYDATNY Smile