Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
telefon z urzędu celnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: telefon z urzędu celnego (/Temat-telefon-z-urzedu-celnego-14063)

Strony: 1 2 3


RE: telefon z urzędu celnego - DDK - 24-09-2010 17:52

Przyznałeś się co tam jest ?


RE: telefon z urzędu celnego - BartuS - 24-09-2010 17:56

No lepiej, aby nie, bo jakby powiedział - Macbook, to na 100% go posądzą o fałszowanie wartości


RE: telefon z urzędu celnego - zioomek65 - 24-09-2010 17:56

Pan z którym rozmawiałem był bardzo nie miły. Tak powiedziałem co jest w środku. Miałem dziwne wrażenie że on dobrze wie co tam jest.Tak wyglądała rozmowa:
- Co jest w środku
+ Nie wiem dokładnie chyba jakiś odtwarzacz mp3 albo coś
- Muszę wiedzieć co jest w środku !!
+ Tak jak mówiłem to jest nagroda, sam nie wiem.
- Wartość paczki wyceniono na 120$!!!! ( ten pan już prawie krzyczy...) MOŻE JAKIŚ NETBOOK ALBO LAPTOP ?!!
+ Tak to chyba jest mały netbook
chwila ciszy ....
- Dobrze przekazuje papiery, będzie 22% vatu a cło nie wiadomo.


RE: telefon z urzędu celnego - BartuS - 24-09-2010 18:00

Jaki ham. Ja bym się rozłączył...


RE: telefon z urzędu celnego - DDK - 24-09-2010 18:00

hah no nie dziwię Ci się że mu tak powiedziałeś bo pierwsza rozmowa z urzędem celnym. Btw. oni mają skanery że mniej więcej widać co jest w środku. Być może widział jakiś zarys zamkniętego laptopa ; ) Oni mają prawo otworzyć paczkę więc nie zdziw się że zapłacisz z 800zł


RE: telefon z urzędu celnego - Monster - 24-09-2010 18:09

OMG co za poje*y chętnie bym ich sklepał i wysadzić w powietrze ten urząd celny, raz że nie umią grzecznie rozmawiać to jeszcze sobie cło i vat dadzą w kosmos dają. Ja bym powiedział że to jest prezent i nie wiem co jest w środku.

Zgadnij kotku co mam w środku ?


RE: telefon z urzędu celnego - zioomek65 - 24-09-2010 18:11

Jeśli chodzi o ten skaner DDK masz racje mogło tak być, właśnie się trochę obawiam że otworzą mi tą paczkę Sad


RE: telefon z urzędu celnego - DDK - 24-09-2010 18:17

Przy farcie zapłacisz w granicach 100zł. Jeśli jednak otworzą paczkę zapłacisz dużo więcej. Nawet z 800-900zł : ) Powodzenia.


RE: telefon z urzędu celnego - Marczyk - 24-09-2010 19:04

(24-09-2010 18:09)Monster napisał(a):  OMG co za poje*y chętnie bym ich sklepał i wysadzić w powietrze ten urząd celny, raz że nie umią grzecznie rozmawiać to jeszcze sobie cło i vat dadzą w kosmos dają.
Przed monitorem każdy lubi pocwaniakować, prawda ?

Ew. może się pojawić kara za sfałszowaną wartość produktu. Mój znajomy miał taką sytuacje z zamówionym aparatem z USA, otworzyli paczkę i lipa płacił kilka krotność wartości produktu...


RE: telefon z urzędu celnego - Miu - 24-09-2010 19:09

Tak czy owak niedobrze.W razie czego przyszykuj kaskę Wink dużo kaski Smile