Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki internet mobilny w Niemczech? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaki internet mobilny w Niemczech? (/Temat-Jaki-internet-mobilny-w-Niemczech-140617)



Jaki internet mobilny w Niemczech? - Ascoran - 17-11-2016 22:21

Witam!
Jako że wyjeżdżam na miesiąc do Niemiec a potrzebuje internetu (szybkiego!) chcę zaczerpnąć tutaj waszych opinii na ten temat.
Jaki operator MOBILNY (stacjonarne nie wchodzą w grę bo będę się często przemieszczał) w Niemczech oferuje w miarę szybki internet - DZIENNIE potrzebuje wysyłać i odbierać coś około 30gb danych więc zarówno upload jak i download powinien być dość szybki (co do uploadu to nie wymagam dużo, wystarczy jak by przez całą noc przesłał te około 30gb danych).

Podsumowując: Operator niemiecki, szybki, 30gb danych na dzień, 30dni pobytu.

Jakieś rady?
Za każdą radę oczywiście repucik Smile


RE: Jaki internet mobilny w Niemczech? - Artinesse - 17-11-2016 22:25

Congstar , sama korzystam Smile możesz wybrać sobie jaki chcesz pakiet internetu na stronie operatora. Od razu uprzedzam, że usługi telekomunikacyjne w niemczech nie należą do tanich.


RE: Jaki internet mobilny w Niemczech? - adik7276 - 17-11-2016 22:54

Bedzie dosyć drogo. Cena pewnie Cie zaskoczy bo sam mieszkałem przez pare miesięcy w niemczech i za pare 5 GB internetu płaciłem 15 euro (Aldi). Który będzie dobry to zależy też od lokalizacji. Jest lebara, Aldi ale ogólnie w Niemczech z internetem szału nie ma.


RE: Jaki internet mobilny w Niemczech? - Ascoran - 18-11-2016 19:59

(17-11-2016 22:54)adik7276 napisał(a):  Bedzie dosyć drogo. Cena pewnie Cie zaskoczy bo sam mieszkałem przez pare miesięcy w niemczech i za pare 5 GB internetu płaciłem 15 euro (Aldi). Który będzie dobry to zależy też od lokalizacji. Jest lebara, Aldi ale ogólnie w Niemczech z internetem szału nie ma.

Jestem na to przygotowany, zresztą wszystko w Niemczech jest drogie Smile

@[Artinesse]
A posiadają w swojej ofercie internet bez limitu?
Największy pakiet jaki widzę na ich stronie to 5gb, a dziennie bym wykorzystał takich 5 co raczej nie ma sensu Smile

Chyba że może jakaś Polska firma oferuje tani roaming z internetem?


RE: Jaki internet mobilny w Niemczech? - Artinesse - 18-11-2016 20:15

Sprawdź naszego polskiego operatora Virgin Mobile. Tutaj w Niemczech czasami korzystam z polskiej karty a mam numer w tej sieci i mało bierze za smsy, połączenia i neta. Może bardziej tutaj roaming będzie Ci się opłacał.


RE: Jaki internet mobilny w Niemczech? - adik7276 - 19-11-2016 03:58

Wątpie żeby się opłacało. Akurat korzystam z Virgin mobile i jadąc do Niemiec samochodem w trakcie jazdy korzystałem z internetu. Przejechałem jakieś 350km od granicy i z konta zniknęło 30 zł więc raczej nie ma się czym zachwycać. Opłaty naliczane są z opóźnieniem. Ogólnie będąc w niemczech czułem się jak 10 lat wstecz kiedy to pakiety internetu były po 5gb i jeszcze nie zawsze chodziły jak trzeba.

Na stronie Virgin mobile znajdziesz cennik usług w roamingu międzynarodowym, ale to się nie będzie opłacało.
Żeby pozostać w kontakcie ze światem polecam Aldi lub lebare, ale nie licz że uda Ci się przesyłać dziennie po 30gb plików bo zbankrutujesz.

Ewentualnie jak byś był w jednym miejscu to zapłać jakiemuś niemcowi pare euro żeby udostępił Ci hasło do wi-fi.


RE: Jaki internet mobilny w Niemczech? - MrocznyKILL - 19-11-2016 15:18

Osobiście gdy od czasu do czasu jestem w Niemczech korzystam z Lebara Mobile pakiet 5 giga za 19.99.


RE: Jaki internet mobilny w Niemczech? - Ascoran - 19-11-2016 21:54

No dobra, czyli jednak na internecie mobilnym w Niemczech bym zbankrutował.

Zmiana taktyki - jaki kurier byłby w stanie przewieść paczkę z dyskiem do Polski w 1-2 dni?
I tak przez miesiąc Smile


RE: Jaki internet mobilny w Niemczech? - adik7276 - 19-11-2016 22:17

Z autopsji wiem że paczki wędrowały szybko więc te dwa dni mogą być realne, oczywiście najlepiej wysyłać z rana. Wysyłałem kilka sztuk sprzedanych rzeczy w różne miejsca więc polecam Deutche post DHL. Przesyłka polecona wyniesie na pewno ponad 5 euro chociaż z tym różnie też bywa bo za każdym razem inaczej mi liczyli.