Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany (/Temat-YouTube-Zarabianie-bez-inwestycji-Miedziany-140613)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - paweuq - 13-04-2017 17:01

I tak trzymaj ziomek Big Grin


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - zintegrowany - 13-04-2017 17:09

Fajny dziennik będę zaglądał powodzenia. Wink


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - rafau_00 - 14-04-2017 16:14

Fajny dziennik Wink


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - Miedziany - 16-04-2017 18:44

Siemandero! Big Grin

Dzisiaj na szybko bo zaraz wyjeżdżam impreza
Ciągle testuje tą niszę o której pisałem w ostatnim poście, ulepszam, kombinuję żeby wydoić z tego ile się da, na razie idzie super, ponad 100 zł dziennie jest Huh

Przez ostatnie 5 dni testów zarobiłem:
629.86 zł
A więc średnio wychodzi ~126 zł dziennie! Zajebiście Sex

Czy zarobek się utrzyma to zobaczymy, pewnie będą dni lepsze i gorsze, fajnie że nie poświęcam na to praktycznie nic czasu a ładnie leci Big Grin
Jeszcze muszę niszę polepszyć, większe zaplecze zbudować i wtedy będzie ogień!! 2

Powoli zacznę składać komputer już, części jakie planuje zakupić dam w kolejnym poście i ewentualnie coś mi doradzicie jeśli mój zestawik nie będzie się zgrywał Sex

Wbijajcie na snapa:
l_eciej7





RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - AleksandraC - 18-04-2017 09:16

Hej jestem Ola i dziś dopiero zarejestrowałam się na forum. Moglibyście podpowiedzieć i poprowadzić mnie troszkę na początek by zacząć zarabiać swoje pierwsze pieniążki? Chcę trochę dorobić do wypłaty. Jestem totalnie zielona w temacie Sad


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - Miedziany - 18-04-2017 16:14

(18-04-2017 09:16)AleksandraC napisał(a):  Hej jestem Ola i dziś dopiero zarejestrowałam się na forum. Moglibyście podpowiedzieć i poprowadzić mnie troszkę na początek by zacząć zarabiać swoje pierwsze pieniążki? Chcę trochę dorobić do wypłaty. Jestem totalnie zielona w temacie Sad

Wystarczy poczytać poradniki itp tutaj na forum a coś znajdziesz na pewno Smile


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - Miedziany - 15-06-2017 10:29

Siemanko!
No dawno tu nie zaglądałem Big Grin Nie aktualizowałem dziennika bo nic praktycznie nie robiłem, na starej niszy (tej zajebistej) zarobiłem w sumie w ok 2 tyg jakieś 3 tyś zł, no i to wypłaciłem.
A ze mną jest tak że jak mam kase to mam lenia i nie chce mi się działać w necie, za to jak nie mam kasy to wpadam na żyły złota Big Grin I tak to się kręci jakoś Huh

Teraz muszę się wziąć w końcu Bo zaraz wakacje, na wakacje już mam pieniądze odłożone, teraz drugi cel, a mianowicie zakup komputera Heart

Na początek złoże sam komputer bez monitorów itp. impreza

Więc moim celem jest uzbieranie do końca lipca 2700 zł 2

Części jakie planuje zakupić: KLIK

Na czym będę zarabiał to jeszcze nw ale zaraz się biorę do pracy bo potem lecę do dziewczynySex Od kolejnego posta zapewniam was że dziennik będzie wyglądał pięknie, bo zacznę piknie pisac posty!



RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - nasgaroth - 15-06-2017 10:38

Możesz mieć problem z dostępnością tej karty graficznej, ludzie kopią na nich kryptowaluty i czeka się na nia i pokrewne (np rx 580) ponad miesiąc a czasem i dłużej Tongue


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - NA3 - 04-07-2017 07:36

za rx580 6 sztuk to oddał bym nerkę ostatnio widziałem jak gość koparki na tych kartach chciał ożenić za 21k Big Grin


Za Hajs z YouTube'a zabaluję! ~Miedziany - Miedziany - 17-07-2017 11:43

Nowy Rozdział Dziennika!

W końcu zmiany! Zamykam stary rozdział tego dziennika i otwieram nowy, dlatego też zmieniam nazwę dziennika Idea

Biorę się w końcu za to o czym myślę od dawna czyli za kanał na YouTube 2
Tematyka niech zostanie moją tajemnicą na ten moment, kiedyś na pewno link zostawię w tym dzienniku impreza

Filmy chce zacząć dodawać od początku sierpnia, do tego czasu muszę kupić:
Mikrofon- 129zł
Statyw na telefon- 11zł
Inne pierdoły- 20zł
Przesyłka- 30zł
Tło na kanał YT- 20zł

Ceny pisze tak w zaokrągleniu, w dzienniku będę pisał ile wydałem na kanał oraz ile zarobiłem na kanale Huh

Pierwszym celem w nowym rozdziale owego dziennika będzie więc zarobienie 200 zł na subach które wydam na wyżej wymienione rzeczy!
Jakieś drobne mam na kilku serwisach więc podliczmy:

LeadMore:
[Obrazek: 551e47e3945cd11f1101460f2bdaf847.png]

FireSub:
[Obrazek: 7b11a5767ef53ea7e5973875a2027c23.png]

LeadNow:
[Obrazek: f601299a8fe261222f2c6c9a50952e4e.png]

FastLead:
[Obrazek: 9062a170bc6a1742a43fe51f33da2273.png]

Sumując: 197,5 zł
A więc do wykonania celu potrzeba nie wiele także dokładam również kolejny cel którym jest: Dobić do wypłaty na FireSub, FastLead, LeadNow!

Czas na wykonanie powyższych celów daję sobie do końca tego tygodnia!

Aktualizacja dziennika będzie raz w tygodniu w każdą niedzielę!
Czuję że podbiję YouTube w końcu! impreza

Na koniec nie może zabraknąć oczywiście muzyczki!




Jeśli macie pytania, pisać śmiało!
Jeśli lubisz schabowe zostaw Reputa! Jerk2