Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany (/Temat-YouTube-Zarabianie-bez-inwestycji-Miedziany-140613)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - Miedziany - 15-01-2017 23:38

(15-01-2017 23:25)patryk125 napisał(a):  Najs ;d Ty mógłbyś starego kumpla pomentorować na subach jak dawnym czasem ?

Sorry Big Grin Sam ledwo czas znajduję żeby coś działać Big Grin Ale jak coś to pisz gg Big Grin


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - Tomcato - 16-01-2017 11:30

Powodzenia Big Grin pozdrawia bezrobotny technik budownictwa (też mam kwalifikacje murarz- tynkarz Big Grin )


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - Miedziany - 18-01-2017 16:27

Siemaneczko!

Cel osiągnięty! Dzisiaj doszły zlecone do wypłaty pieniądze Heart

Także czas na kolejny cel! impreza
Będzie nim uzbieranie na subach na jakiś dobry laptop! Mój stary gruchot ledwo działa i ciężko mi pracować, a że mam w planach jeszcze poważniej ruszyć z zarobkiem w sieci to przyda się nowy sprzęt, a jaki? O tym w kolejnym podsumowaniu, bo jeszcze się zastanawiam Huh

Wrzucam również screeny 'Sald' w FireSub oraz LeadMore i te pieniądze doliczam już do kolejnego celu Smile

LeadMore:
[Obrazek: 9c87214825730d9c8dc2f7a668dee63d.png]

FireSub:
[Obrazek: 8662a151ac1108d850c95475070c97b3.png]


Projekt sklepu idzie do kosza z braku czasu i chęci impreza
Jeśli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam na licytacje:
KLIK


Myślę nad pewną niszą pod suby jeszcze, jak wymyślę to kupie domenę i zaczynam działać żeby powoli budować sobie pasywne źródło zarobku 2
W końcu do sierpnia mało czasu a cel główny chce zrealizować! Idea




RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - Miedziany - 28-01-2017 14:25

Witajcie! Big Grin

Dawno mnie tu nie było bo nie chciało mi się pisać i w sumie nawet nie było o czym Big Grin Zarobki się utrzymują na poziomie ponad 50 zł dziennie więc się cieszę Big Grin Wczoraj kupiłem domenę pod fajną nisze i jak się okazało zrobiłem w niej literówke, przypadkiem dopisałem jedną literkę i wyszedł całkiem inny wyraz facepalm Przez to straciłam chęci do działania wczoraj i nie robiłem stronki, dzisiaj kupie kolejną domeną i ruszę ostro z tematem Sex

Stwierdziłem że na razie celu nie ustalam jednak, ustalę sobie na cały Luty jeden większy cel i będę go realizował Huh

I tutaj screeny:

FireSub:
[Obrazek: a5d1ea253eb5d8709c250c43687f29a7.png]

LeadMore:
[Obrazek: 276f588eefaf5ab59e0f37b5ebd8e8e3.png]


Cieszy mnie ten widok, głównie ze względu na to że nie poświęcam za dużo czasu na to, od sierpnia powinienem mieć dużo więcej czasu ale chce żebym do tego czasu zarabiał w necie +2k zł miesięcznie bo taki mam cel impreza


Jeśli macie pytania to piszcie Big Grin



RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - Bazor - 29-01-2017 03:17

Jeżeli popelniles literowke to mozesz przekierowac domene na tą swoją bez literówki Big Grin
Ile dziennie poświęcasz czasu na stronke ?


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - sheko12 - 29-01-2017 08:37

Powodzenia! Big Grin

Życzy mechanik samochodowy po zawodówce Big Grin ogólnie ludzie po zawodówkach z zawodami jak murarz, tynkarz, mechanik, akrobata, bez pasji w tym zawodzie i determinacji w zapieprzaniu, raczej maja słabą przyszłość. Więc nie ma wyjścia, jak tylko szukanie innych pomyslow na zarabianie hajsu Big Grin


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - Miedziany - 29-01-2017 10:48

(29-01-2017 03:17)Bazor napisał(a):  Jeżeli popelniles literowke to mozesz przekierowac domene na tą swoją bez literówki Big Grin
Ile dziennie poświęcasz czasu na stronke ?

Jeszcze jej nie tworze, ogólnie jak robiłem multiniszowe strony to w dzień ogarnąłem całą strone + wtyczki, social media, jakieś loga itp itd a potem aby posty, Tutaj ostro będę strony pozycjonował i myślę że uda się stworzyć dobry automat Big Grin

(29-01-2017 08:37)sheko12 napisał(a):  Powodzenia! Big Grin

Życzy mechanik samochodowy po zawodówce Big Grin ogólnie ludzie po zawodówkach z zawodami jak murarz, tynkarz, mechanik, akrobata, bez pasji w tym zawodzie i determinacji w zapieprzaniu, raczej maja słabą przyszłość. Więc nie ma wyjścia, jak tylko szukanie innych pomyslow na zarabianie hajsu Big Grin

Właśnie żałuje że wybrałem ten zawód i wiem od pierwszych miesięcy na praktykach że to nie dla mnie, i lepiej by było gdybym poszedł tak jak chciałem do jakiegoś technikum informatycznego, w sumie nie wiem dlaczego wybrałem murarza :o z dnia na dzień mnie coś yebło i tyle, głupi byłem ale cóż... W sumie od dziecka i tak marzę żeby zostać kierowcą ciężarówki i do tego będę dążył impreza


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - sheko12 - 30-01-2017 18:23

Ja to samo, mechanika z dupy wzięta, też chcialem informatyke wybrać.
Głupota.

Nie mamy wyboru, musimy pracować, bo w smarach i cegłach słabo Big Grin


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - kbermes - 30-01-2017 18:28

Będę zaglądać Wink Powodzenia Big Grin


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - Slight - 30-01-2017 19:55

O widzicie Panowie; Miedziany, sheko12, sam miałem też iść na informatyka, a skończyło się na techniku budownictwa i zadowolony zbytnio z wyboru nie jestem. Big Grin


Życzę powodzonka Miedziany w osiągnięciu celu. Wink