Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany (/Temat-YouTube-Zarabianie-bez-inwestycji-Miedziany-140613)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 10-03-2018 23:56

Takie info na szybko dam tylko Big Grin
Ostatnio mam lenia jak nigdy i praktycznie nic nie robię. Wczoraj się wziąłem i zarobiłem niecałe 674 zł także spoko Big Grin Musze wrócić do regularnej pracy w necie bo lipa sie dzieje ostatnio z moim zapałem Big Grin Dodatkowo sprzedałem swój sposób na programy afiliacyjne z kontami bankowymi którego nie chciało mi się testować, sprzedałem za 250 zł a ziomek w pierwszy dzień na 37 uu ma 9 wniosków xD Także idzie na tym moim sposobie ładny hajs wyciągnąć czego teraz jestem pewny a i tak mam zbyt dużego lenia żeby ruszyć XD Głównie nie chce mi się nic przez ból brzucha który mam od kilku/kilkunastu dni z lewej strony brzucha pod żebrami, boli mocno w uj, i nie mam pojęcia dlaczego, drugi raz tak mam i za każdym razem przed tym bólem jadłem hotdoga ze stacji benzynowej... Na YT też nic na razie nie zdziałałem, blog również stoi, 0 chęci do pracy, czasem jakieś chwilowe zapały są co wykorzystuje do zarobienia na szybko jakichś pieniędzy tak jak wczoraj to 674 zł. Jak mam dobry dzień i chce się wziąć to zawsze coś wypadnie i albo muszę gdzieś jechać albo ktoś do mnie wpadnie i na tym się kończy... Kolejny post wkrótce Big Grin


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 15-03-2018 14:16

OGŁOSZENIE!

Jako że mam ciągle mało czasu i zbyt często mnie leń dopada postanowiłem sprzedać 3 nisze. W dzienniku zarobki przedstawiałem tylko z jednej niszy. Więcej tutaj: http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-Zarabiaj-kilkaset-zlotych-dziennie-155324?pid=1766300#pid1766300 ILOŚĆ SZTUK OGRANICZONA! ZAPRASZAM!



RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - shf - 16-03-2018 05:35

Jak tworzysz konta na YT ? Kupujesz startery -> rejetracja -> tworzenie kont ? Czy może w jakiś inny sposób ?


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 16-03-2018 13:30

(16-03-2018 05:35)shf napisał(a):  Jak tworzysz konta na YT ? Kupujesz startery -> rejetracja -> tworzenie kont ? Czy może w jakiś inny sposób ?

Jeden kanał mam, normalna nisza a nie jakieś hacki itp Big Grin Rozumiesz, nie? Vlogi itp ;p


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - shf - 16-03-2018 16:18

Tak, tak czaje Big Grin


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 20-03-2018 01:25

Tak na szybko, większa aktualizacja w weekend Big Grin
Wczoraj z niszy Ewhore którą opisywałem w poradniku zarobiłem:
[Obrazek: d9132f97e9df7c57e5384d6b2140f8ca.png]

Większość osób która kupiła poradnik również zaczyna pierwsze złotówki zarabiać.

Mój blog ma się bardzo dobrze o czym napisze w weekend gdy będę miał wolny dzień. Kanał na YT odpuściłem bo strata czasu jak dla mnie, blog zajmuje go o wiele mniej, a zarobki itp z tego co czytałem w necie podobne, dodatkowo w weekend napiszę na czym będę chciał zarabiać na tym blogu prócz AdSense.


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - adamcio99922 - 20-03-2018 07:16

(10-03-2018 23:56)Miedziany napisał(a):  Głównie nie chce mi się nic przez ból brzucha który mam od kilku/kilkunastu dni z lewej strony brzucha pod żebrami, boli mocno w uj, i nie mam pojęcia dlaczego, drugi raz tak mam i za każdym razem przed tym bólem jadłem hotdoga ze stacji benzynowej...

To przestań jeść w końcu śmieci Jerk2


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - sprzetok - 20-03-2018 08:44

jesli Twojej lewej a mojej prawej to sledziona, radze isc do lekarza


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - shf - 20-03-2018 20:55

Wprowadź dietę lekkostrawną, wyelminuj ostre rzeczy jak ketchup, majonez, także tłuste rzeczy, które są CIĘZKO STRAWNE. Jeżeli nie poprawi się w ciągu paru dni to go lekarz. Najlepiej iść odrazu ale jeżeli ktoś nie jest zwolennikiem chodzenia z każdym bólem zastosuj się do tej rady i wtedy może wyjdzie co było powodem boleści.


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Xanter98 - 20-03-2018 21:07

Od kiedy to ketchup jest ostry? Nawet ostry ketchup nie jest ostry.