Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany (/Temat-YouTube-Zarabianie-bez-inwestycji-Miedziany-140613)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - danoneksss - 12-01-2018 20:54

Również czytam i trzymam kciuki! Smile


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - dawids7627 - 12-01-2018 20:58

Czytam Smile


YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - patrolpxd - 12-01-2018 21:05

Zaglądam

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - 11natinka11 - 13-01-2018 11:24

Moja ośmioletnia siostrzenica ciagle mówi że chce być youtuberką i często siedzi na youtube, ma już swój kanał, pisze komentarze i nawet sama dodała sobie już 3 filmiki. Ja mam do tego mieszane uczucie. Czuje zarówno dumę, obawy jak i zaskoczona jestem że już w takim wieku mozna być takim obytym z internetem.


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Guxinimod - 13-01-2018 16:17

Czytam Wink


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 18-01-2018 16:25

Witam!
A więc tak, w poniedziałek chciałem nagrać film no i nic mi się nie podoba, jakoś mi to nie idzie, zmarnowałem hajs na softbox, statywy, kamerę itp. No ale w sumie na YT kupe kasy zmarnowałem bo ciągle coś zaczynałem i mi się odwidziało, być może w przyszłości jak kanał się rozwinie to wykorzystam ten cały sprzęt. Teraz zmieniłem content kanału, mam nagrane kilka filmów więc na dniach zajmę się montażem, w sumie z montażem kłopotów nie będzie, synchronizować dźwięku nie muszę, ogarnąłem to już inaczej, jedynie jakieś cięcia, doklejanie zdjęć itp.
Kiedy zacznę montować? Myślę że pod koniec stycznia ponieważ teraz praktycznie nie mam czasu, nocki w pracy potem śpię do 14-15 i jadę odebrać dziewczynę, wracam do domu po 16, muszę się najeść, przynieść drzewo i węgiel i zrobić ogień, więc zrobi się jakoś 18... potem kąpanie szykowanie się i znów na nockę, za tydzień popołudniówki więc jeszcze gorzej. Jednak te 3 zmiany i praca w weekendy to nie dla mnie dlatego rozglądam się za inną pracą, wysłałem 2 CV, jedno do sklepu internetowego drugi do pracy w przyczepie 'FastFood', ta pierwsza od poniedziałku do piątku po 8h, a druga 4 dni w tygodniu po 10h i weekendy wolne impreza

Najważniejsze że filmy mam nagrane i został aby montaż. Jako że zmieniłem Content kanału to mogę wrzucać 1 film dziennie na kanał, może nawet i więcej ale na początku po jeden na dzień Huh Konkurencji dużej nie ma, są pojedyncze filmy które maja kupę wyświetleń więc gitara 2

Intro na kanał już mam, wszystkie grafiki itp. również.

Na dzisiaj tyle, kolejny wpis pod koniec miesiąca!



RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 18-01-2018 17:51

Oho, właśnie wpadłem na coś takiego: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/zarabianie-na-youtube-poczatki-beda-trudniejsze.html Czyli żeby zarabiać na YT musze mieć w ciągu ostatnich 12 mscy ponad 4000 godzin oglądania i 1000 subów 4 No lipa, ale w sumie jak tak wstępnie wyliczyłem sobie w głowie to może tak źle nie będzie Jerk2


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - addi - 19-01-2018 17:19

Tak, zmienili to wczoraj - ważne będzie od 20.02

Dlatego zastanawiam się czy jak kupie sobie 700 subów lub skorzystam z ytmonster czy addmefast to dostanę bana.. Ktoś ma jakieś doświadczenie w tym zakresie? Ponoć 1 na 10000 dostaje bana za takie coś.


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 19-01-2018 17:53

(19-01-2018 17:19)addi napisał(a):  Tak, zmienili to wczoraj - ważne będzie od 20.02

Dlatego zastanawiam się czy jak kupie sobie 700 subów lub skorzystam z ytmonster czy addmefast to dostanę bana.. Ktoś ma jakieś doświadczenie w tym zakresie? Ponoć 1 na 10000 dostaje bana za takie coś.
Tego to nie wiem, ja nie będe kupował subów, ale też mam pytanie, może ktoś będzie wiedział, czy na YT ten czas oglądania to sie liczy tak że np mam 1 film 10 minutowy i obejrzy go 100 osób po te 10 min czyli naliczy mi 1000 minut, tak?


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Xanter98 - 19-01-2018 18:27

Tak, ale muszą obejrzeć cały film wtedy.