Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany (/Temat-YouTube-Zarabianie-bez-inwestycji-Miedziany-140613)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 18-09-2017 10:36

Niestety od piątku wieczora nie mam internetu w domu a mobilnego w telefonie prawie nic mi nie zostało, dopiero jutro ma przyjechać facet zobaczyć co się stało, jak pech to pech... Teraz siedzę na wifi u babci i uczę się na egzamin teoretyczny który mam w środe... Oszczędności powoli mi się kończą więc jak tylko koleś od neta przestanie lecieć w ch*ja to ruszam ostro Big Grin Dniówka +1k pęknie szybko! Big Grin Trzymajcie kciuki żebym zdał egzamin bo inaczej 3 lata praktyk w niewoli pójdą na marne Jerk2

(15-09-2017 12:01)melodyjka napisał(a):  Pod swojego bloga też trzeba wykupić dobry hosting, my mamy zetohosting Smile

Cytat:Napisane przez code666 - 15.09.17 16:48
Co do hostingu to sprawdziłbym seohost pl - kontakt z kilentem na pewno mają dobry. Cena też kusi.

Pisałem w ostatnim poście że na SeoHost kupiłem Wink Kontakt mają świetny Big Grin


RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 18-09-2017 12:48

Chciałbym również po raz kolejny polecić użytkownika [@Fricooo] który wykonał mi kolejną grafikę tym razem na bloga, wszystko jak chciałem, ekspresowo i idealnie Big Grin Polecam ja czyli Miedziany 2


RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Fricooo - 18-09-2017 14:34

Również dziękuję. Dziennik śledzę i cieszę się że sam również mogę jakoś pomóc


RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 20-09-2017 20:36

Dobry Wieczór! Big Grin

A więc muszę wam powiedzieć że jestem debil Big Grin Bo od piątku do wczoraj byłem bez neta w domu i siedziałem u babci na WiFi ucząc się na dzisiejsze egzaminy, wczoraj wróciłem patrze a tam nie świeci dioda od takiej małej kosteczki od neta, no i wziąłem zasilacz zamieniłem i zaczął net śmigać Huh Dobrze że to zauważyłem bo koleś sobie tak w ch*ja leciał że masakra, co dziennie dzwoniłem i co dziennie mówił że jutro będzie 4

Egzamin dzisiaj zaliczyłem na 4! 2 Od teraz oficjalnie jestem Murarzem Tynkarzem impreza

Blog wygląda co raz lepiej, ostatnie poprawki i mogę dodawać posty, dodatkowo stwierdziłem że do postów będę nagrywał filmy na YT, zawsze jakieś dodatkowe grosze Big Grin

Dzisiaj po powrocie z egzaminu wziąłem się za prace i wpadło:
[Obrazek: 1e6a327ea5b24d79363239f61850fb6f.png]

To jeszcze nic, nie zacząłem nawet tworzyć zaplecza przez brak neta, to stara nisza, dzisiaj jeszcze popracuję nad blogiem a jutro od samego rana zaplecze!!

Coś czuję że ten Blog za jakiś czas przyniesie mi też duże pieniądze ale zobaczymy Jerk2

Aktualny Cel:
335.81/10 000 zł

Jeśli macie pytania piszcie na pw, gg (mam na profilu), lub na Snapie: l_eciej7



RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - WhiteNigga - 21-09-2017 08:32

Na czym zarabiasz, co to za serwis?


RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 21-09-2017 08:59

(21-09-2017 08:32)WhiteNigga napisał(a):  Na czym zarabiasz, co to za serwis?

To akkurat moja tajemnica Big Grin


RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Zarobiony_Koles - 22-09-2017 05:16

Mi nie zdradzisz tej tajemnicy? No weź, czekam na PW!

Robisz nadal u tego zdziercy co praktyki miałeś?


RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 22-09-2017 09:55

(22-09-2017 05:16)Zarobiony_Koles napisał(a):  Mi nie zdradzisz tej tajemnicy? No weź, czekam na PW!

Robisz nadal u tego zdziercy co praktyki miałeś?

Nie, jestem na l4 i raczej będe do końca roku chociaż wolałbym już wyzdrowieć całkiem i iść gdzieś do pracy... ale chyba pojawił się u mnie jeszcze jeden problem który będzie wymagał operacji także raczej do końca roku w domu co najmniej 4
Tamta firma upada, został zdzierca który wisi mi jeszcze 2 wypłaty ale powiedział że mi dowiezie trochę później i jego syn, także długiej przyszłości u nich nie widzę a ja tam za 8 zł na godzine nie wrócę i wgl do budowlanki nie mam zamiaru wracać Big Grin


Dodam też że wczoraj nic nie zarobiłem bo aby skończyłem bloga i miałem lenia, dzisiaj postaram się zoptymalizować bloga i popracować nad zapleczem bo cel sam się nie zrealizuje Big Grin


RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - paweuq - 22-09-2017 20:23

A jaka była przyczyna twojej choroby?


RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 22-09-2017 20:32

(22-09-2017 20:23)paweuq napisał(a):  A jaka była przyczyna twojej choroby?

Leki, albo Gripex albo tabletki na gardło bo tylko te brałem w ostatnim czasie
W życiu bym nie pomyślał że głupie tabletki na przeziębienie albo na gardło tak mnie rozłożą...