Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię jakieś pewne nisze pod sub-sms tak do 30 zł ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię jakieś pewne nisze pod sub-sms tak do 30 zł ? (/Temat-Kupie-jakies-pewne-nisze-pod-sub-sms-tak-do-30-zl-140577)

Strony: 1 2


Kupię jakieś pewne nisze pod sub-sms tak do 30 zł ? - helix - 16-11-2016 23:30

1.Kupię Niszę pewną i naprawdę gdzie można zarobić trochę kasy i nie narobić sobie kłopotów .
2.I interesuję mnie nisze pod sub-sms
3.Kontakt gg 55004475
4.I interesuje mnie cena tak do 30 zł.
5.I sposób zapłaty to przelew bankowy.


RE: Kupię jakieś pewne nisze pod sub-sms tak do 30 zł ? - radek0389 - 16-11-2016 23:41

Siedzisz tu rok i twoja kreatywność i inteligencja skłoniła do założenia takiego tematu? Nikt nie sprzeda ci niszy dającej możliwość zarobienia większej kasy niż twoja oferta, 30 zł. A pewnie propozycje jakie dostaniesz, to od gowniarzy, którzy wyczuja opcje złapania kilku dyszek na frajerze.
Bez urazySmile.


RE: Kupię jakieś pewne nisze pod sub-sms tak do 30 zł ? - Hopekk94 - 17-11-2016 21:22

jeblem hahahahahah Big Grin
"Kupie dobrą nisze która no wiecie przyniesie mi kokosy ! Wiecie ma byc tak ... ze sto miljonów dziennie i pamietajcie ! Dam aż 30 złotych !"
tak to widze


RE: Kupię jakieś pewne nisze pod sub-sms tak do 30 zł ? - Gremquen - 17-11-2016 21:27

Skoro dajesz takie posty to wnioskuję, że jesteś mało doświadczony.

Nie to, że nabijam sobie posty, ale za te 3 dyszki kupiłbyś sobie jakiegoś ebooka o biznesie czy motywacji.
Na pewno Twoje postrzeganie potencjalnych metod zarobków się zwiększy i sam na coś wpadniesz, co faktycznie może dać Ci te myljony, niż jakiś poradnik za 3 dyszki.

Pozdrawiam


RE: Kupię jakieś pewne nisze pod sub-sms tak do 30 zł ? - Stworkowaty - 17-11-2016 21:35

Czasami się zastanawiam czy to jest prowokacja czy ludzie tak serio...


RE: Kupię jakieś pewne nisze pod sub-sms tak do 30 zł ? - Sheldon_ - 17-11-2016 21:38

Niszę Ci sprzedać mogę tylko czy będziesz potrafił wykorzystać Tongue za 30 nie oczekuj cudów


RE: Kupię jakieś pewne nisze pod sub-sms tak do 30 zł ? - mateusz2045 - 17-11-2016 21:41

30 zł akurat wystarczy spokojnie na domene i hosting.


RE: Kupię jakieś pewne nisze pod sub-sms tak do 30 zł ? - trybulski - 18-11-2016 14:43

Hmmm. Proponuję sprzedaż używanych przez Ciebie przedmiotów na Allegro. A te 30 zł, to będzie na opłaty za wystawienie oraz prowizje ze sprzedaży Smile


RE: Kupię jakieś pewne nisze pod sub-sms tak do 30 zł ? - adik7276 - 18-11-2016 14:49

30 zł za nisze LolLolLolLol Ktoś ma niszę na której możesz zarobić pare tysięcy lub więcej i sprzeda Ci ją za 3 dychy bekabeka

To już szczyt ludzkiej głupoty, lenistwa i bezczelności.


RE: Kupię jakieś pewne nisze pod sub-sms tak do 30 zł ? - imperator123 - 20-11-2016 10:55

Nie rozumiem osób jak wy, chłopak chce sobie kupić od kogoś pomysł, a wy tylko potraficie obrażać i pisać bezużyteczne posty, jak dla mnie każdy z was powinien dostać ostrzeżenie, ponieważ nic nie wnosi do tematu.

Do adik7276 - a czy on coś pisał o tysiącach, a może ktoś mu za 3-dychy pomoże zarobić 100 na miesiąc...
Za mniejsze grosze ludzie tutaj robią różne rzeczy, które wymagają większego poświęcenia czasu;