Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. (/Temat-%E2%98%83-%E2%98%9E-GRUBY-CASH-niecodziennik-pracy-140574)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - RemoverPL - 08-12-2016 22:24

(08-12-2016 21:07)jamnik napisał(a):  Dobry wieczór,
Dzisiaj bez naszych cyferek.
Pora na Was - wyobraźcie sobie jakie pieniądze chcielibyście zarabiać Wy.
Jeśli jesteście na tyle odważni to czekamy na Wasze komentarze Cool O jakich pieniądzach marzycie i co zamierzacie zrobić, by do nich dojść.[/size]

[Obrazek: giphy.gif]

Dobrego wieczoru :-)

20 mln $
Co zamierzam zrobić?
Obserwować, myśleć, zapierdalać.
Na razie się dokształcam, uczę się ekonomii, marketingu, postępowania z ludźmi i wielu innych rzeczy. Zapisuję każdy pomysł na biznes, wszystko sobie dokładnie planuję, i codziennie robię krok na przód. Pierwszy milion chciałbym zdobyć przed zakończeniem studiów, być może mam urojenia, ale ta kwota wydaje mi się realna do zdobycia Lol


A wam Stanisławy gratuluję. Powalające sumy, świetna motywacja dla earnerów. Jeden z dzienników, do którego regularnie zaglądam. Powodzenia! 2


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - koneser00 - 08-12-2016 22:35

Nie mam określonej kwoty co do zarobków jednak wiem, że mogą być nieograniczone dziś mogę mięc 100 zł jutro mln a za 10 lat 10 mln dlaczego tak mówię? Znam z reala chłopaka który od 2007 roku zarobił niecałe 10 mln zł i teraz praktycznie żyje z odsetek ma na wszystko a co jest najlepsze nigdy nie miał żadnej styczności z informatyką po prostu ma głowę na karku i gdy pomyślałem, że on by zarabiał na sub sms i wydał np 20 tys na fb ads to chyba miałby jedne z lepszych zarobków na ZC. Może kiedyś go przekonam jednak na chwilkę obecną nie mam wyznaczonego celu bo jestem leń pozdrawiam.


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - ktostujest - 09-12-2016 10:19

(08-12-2016 21:07)jamnik napisał(a):  Dzisiaj bez naszych cyferek.
Pora na Was - wyobraźcie sobie jakie pieniądze chcielibyście zarabiać Wy.
Jeśli jesteście na tyle odważni to czekamy na Wasze komentarze Cool O jakich pieniądzach marzycie i co zamierzacie zrobić, by do nich dojść.[/size]

[Obrazek: giphy.gif]

Dobrego wieczoru :-)

Jakie pieniadze bym chciał zarabiać ? Każdy odpowie zapewne jak najwięcej się da,
i to jest prawda ponieważ apetyt rośnie w miare jedzenia, jednak na tą chwile za cel mam postawione żeby w wieku 25at (+1) zarabiać 10,000zł miesiecznie, tak jak mówie gdy osiagne to zapewne będe mierzył wyżej.

Co robie żeby to osiągnąć, jak wiadomo wiedza jest w cenie(nie wykształcenie a wiedze), studiuje na przyszłościowym kierunku(są plany żeby od przyszłego roku zacząć drugi kierunek), wydaje mi się że jak ukończe ten kierunek studiów powinienem zarabiać kwote bliską postawionego celu. Po za tym planuje utworzyć coś w internecie dochodowego. Siedze cały czas na róznych forach i czytam co i z czym się je Smile

Pozdrawiam xd


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - jamnik - 09-12-2016 17:08

Super :-) Fajnie, że kilka osób otwarcie napisało czego tak naprawdę chce :-) Cicho liczymy na więcej Cool

Dzięki też za wszystkie wiadomości odnośnie naszego pomysłu pomocy (więcej post wyżej), który planujemy zrealizować w nowym roku. Motywujecie nas tym jeszcze bardziej i to, że go wdrożymy w życie jest już chyba nieuniknione :-)

Później jeszcze może pojawi się post z aktualizacją celu hej


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - HunteroS - 09-12-2016 21:17

Co do pomocy Stefanów podziwiam i Brawa . Co do wypowiedzi Panowie sama wiedza nie wystarczy tutaj w przeważającej części ważna jest motywacja i chęci. Bez tego nawet największa wiedza nie pomoże. Systematyczność i dążenie do celu. 90% osób które znam po chwili rezygnuje bo myślą że podamy nisze i jeszcze za nich wypromujemy . A tu trzeba sprawdzać mieszać a tak nie może tak może zmienie dwa zdania może ułożę inaczej itp . Ja osobiście dążę żeby zarabiać miesięcznie 30-50 tysięcy czy to się uda zobaczymy, pracuję nad tym ciężko. Po co mi takie kwoty ? Po to żeby poczuć się wolnym i na stare lata usiąść i powiedzieć no HunteroS zapierdzielałeś należy ci się odpoczynek Big Grin. Chłopaki do boju Big Grin


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - bossos - 09-12-2016 21:22

Panowie, mam kumpla, który swojego czasu pracował w korporacji jako programista, ale nigdy nie zajmował się zarabianiem w sieci stąd moje pytanie, chcemy razem zacząć coś działać, ale nie mamy pomysłu. Jak można wykorzystać umiejętności programowania kolegi?


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - Bazor - 09-12-2016 21:50

Zależy jakim językiem programowania operuje.


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - jamnik - 09-12-2016 21:56

(09-12-2016 21:22)bossos napisał(a):  Panowie, mam kumpla, który swojego czasu pracował w korporacji jako programista, ale nigdy nie zajmował się zarabianiem w sieci stąd moje pytanie, chcemy razem zacząć coś działać, ale nie mamy pomysłu. Jak można wykorzystać umiejętności programowania kolegi?

Usiąść razem i przemyśleć sprawy. Spisać jakieś pomysły (nawet te głupie) i jak już ich będziecie mieli kilkanaście to skupić się na ich analizie. Wczujcie się w osobę, która miałaby korzystać z tego co chcecie jej dać. Warto również robić testy na osobach, które nie są wgl związane z zarabianiem w Internecie - takie oko jest najbardziej cenione według nas :-) Warto pytać o zdanie innych na różnych etapach tworzenia projektu. I wcale nie trzeba jasno mówić, że to Wy robicie takie rzeczy.

Jeżeli jest programista, który ogarnia web, to już wolna droga. Jedynie jakiś grafik do teamu i możecie robić co tylko Wam się podoba.

Pomysły na zarobek znajdziecie wszędzie. Zaczynając od tego forum, a kończąc oglądając wiadomości na Polsacie lub rozmawiając z ludźmi na imprezie. Otwórzcie swoje umysły i na nic się nie zamykajcie. Najważniejsze w tym wszystkim będzie nie szukanie czegoś na siłę. Jak nie przychodzi nic do głowy, to nie myślcie o tym. Najlepsze pomysły wychodzą najczęściej przypadkiem lub w żartach - spróbujcie tego.

Spotkajcie się usiądźcie spiszcie na kartce co już macie (umiejętności, doświadczenie i to co chcecie osiągnąć). Z naszej strony proponujemy też wybrać jakąś tematykę "niszy" i zacząć poszukiwania w tym rewirze.

Pozdrowienia Big Grin


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - adamcio99922 - 09-12-2016 23:11

Ja ze swojej strony polecam kartke papieru i dlugopis 24h na dobę przy sobie. Pomysły wpadają, ale nie zawsze w głowie zostają.

Rozwinięciem tego jest zeszyt z pomyslami Big Grin

A tak wracając do tematu to ciekaw jestem Waszego planu i będę nadal obserwował.

Co do Waszego pytania - 10k zł miesięcznie na początek miesięcznie. Co ważne suma z czapy nie motywuje, ale konkretnie wyliczona kwota poparta celem juz tak Big Grin


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - vocus - 11-12-2016 17:41

Bardzo fajny dziennik motywujący do pracy. Choć trzeba patrzeć realnie na świat i takie zarobki jeszcze dłuuugo będą po za zasięgiem większości forumowiczów.